App Store Google Play

У ДніпроОДА пройшов літературний вечір з Дмитром Капрановим

27.11.2021 14:00
У ДніпроОДА пройшов літературний вечір з Дмитром Капрановим

У Дніпропетровській ОДА письменник Дмитро Капранов презентував видавництво «Зелений пес». А ще познайомив з його авторами. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб, передає Дніпроград.

«ДніпроОДА вкотре відкрила свої двері. Продовжуємо традицію творчих вечорів. Це можливість спілкуватися на відкритому майданчику. Розповідаємо, що є українська книга, українські автори. На зустрічі приходять і маленькі, і дорослі читачі», – зазначила Ольга Горб.

Видавництво братів Капранових спеціалізується на сучасній художній літературі. Співпрацює з понад сотнею українських та іноземних авторів. На творчий вечір у ДніпроОДА завітало троє.

«Ми об’їхали всю Україну. Такого рівня співпраці із літераторами, як на Дніпропетровщині, немає ніде. В жодній області. Відповідаю за свої слова повністю. Регіон, де вітчизняна книга на першому місці», – сказав письменник Дмитро Капранов.

Він додав, що такі зустрічі для творчих людей – як свіжий ковток повітря.

Юна казкарка Маруся Щербина презентувала свою першу книжку «Небилички від Марічки». Там, розповіла, її мрії, дитячі вигадки.

«Я фантазерка. Вирішила написати про мандрівку дітей у казкових світах. З ними відбувається багато різних пригод. Герої долають поганців, знаходять нових друзів. Обов’язково все закінчується хепі ендом», –  заінтригувала Маруся Щербина.

Письменниця Ганна Левада привезла дві свої книги. Розповіла, що незабаром вийде третя. Вона вже у видавництві.

«Пишу фантастику з 19 років. В основному зі своїх снів, які колекціоную. Увазі читача представляю книги «Розділена душа» – про дівчину-примару та «Інститут часу», – сказала Ганна Левада.

До письменницької спільноти 6 років тому приєднався й журналіст Сергій Карюк. За цей час видав п’ять книжок – «Нечиста кров», «Кременецький звір», «Остання босорканя», «Тарана», «Ферія». Його жанр – містичні, історичні, пригодницькі детективи.

«Багато чула, що вечори у ДніпроОДА проходять цікаво. Перед тим як прийти сюди дізналася про видавництво «Зелений пес». Обов’язково декілька книжок прочитаю», – запевнила гостя зустрічі Олена Гвоздікова.  

«Люблю паперові книги. А ще мені дуже імпонує громадянська позиція братів Капранових»,  – додала відвідувачка Оксана Козакова.  

Запрошувати цікавих авторів, блогерів, письменників, художників Дніпропетровська облдержадміністрація планує й надалі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...