App Store Google Play

У кварталі в центрі Дніпра обмежать висотність новобудов

26.11.2021 20:00
У кварталі в центрі Дніпра обмежать висотність новобудов

У Дніпрі архітектори розробили детальний план кварталу в кордонах вулиць Паторжинського, Гончара, Чернишевського та Жуковського, який обмежить забудову району. Про це 25 листопада на пресконференції повідомив головний архітектор міста Дмитро Волик.

Він розказав, що детальний план регламентує граничні параметри забудови: максимальну висоту будівель, максимальну кількість жителів тощо. На базі цих параметрів забудовники можуть створювати конкретні проєкти будівництва.

За його словами, цей квартал на Нагірній частині Дніпра є одним із найцікавіших у місті, проте розвивається повільніше відносно інших районів. 

«Саме цей квартал — один з найцікавіших у місті: на сьогодні тут не сформована активна забудова, він доволі повільно розвивався останні роки. Але зараз у ньому є декілька фрагментів, де запланована будівельна діяльність», — зазначив Дмитро Волик.

Так, детальний план регламентуватиме висотність новобудов — по периметру кварталу можна будувати споруди не вище ніж 6 поверхів, а всередині кварталу – не вище ніж 19. У планах архітекторів розробити такі плани для кожного кварталу в місті.

«Кожен квартал у місті має отримати такий детальний план, де вказано, яке будівництво можливо, скільки мешканців може проживати на цій території, яке може бути озеленення, скільки необхідно об’єктів побутового попиту. До речі, детальний план допомагає вирішити питання із обслуговуванням дитячих садочків та шкіл, адже у ньому вказана максимальна кількість мешканців кварталу», — розповів архітектор та розробник детального плану кварталу Юрій Єрошек.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...