App Store Google Play

У Кривому Розі капітально ремонтують школу №4

26.11.2021 15:30
У Кривому Розі капітально ремонтують школу №4

У Кривому Розі модернізують спеціалізовану школу №4 з поглибленим вивченням іноземних мов. Замінять усі комунікації, осучаснять класи, їдальню, спортивну залу. А ще – оновлять фасад та приведуть до ладу територію. Нині у розпалі – демонтаж, повідомила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

«Діти – наше майбутнє. Прагнемо, щоб вони навчалися у затишних і теплих, яскравих та сучасних школах, – сказала заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб. – Оновлюємо навчальні заклади у різних куточках Дніпропетровщини. Зокрема, модернізуємо криворізьку спеціалізовану школу №4».

Навчальний заклад осучаснюють для понад 800 учнів.

«Такого масштабного ремонту у закладі не було жодного разу. Після завершення робіт школа стане сучасною. Навіть краще, ніж зараз бачимо на картинках проєкту», – зазначив народний депутат України Юрій Корявченков.

Комплексного ремонту півстолітня будівля школи не бачила від самого відкриття. Вчителі згадують – намагалися підтримувати порядок власними силами. 

«Я думаю, після ремонту це буде школа майбутнього. Світла та дуже гарна.  Вона відповідатиме усім сучасним вимогам», – розповіла заступниця директора школи №4 Олена Середа.

Школу відремонтують з урахуванням енергозберігаючих технологій. Замінять покрівлю, усі вікна та двері, зроблять вентильований фасад. Прокладуть і нові мережі – систему водовідведення та каналізацію, опалення, вентиляцію, електрику.

А ще – зроблять акцент на безбар’єрності. Аби заклад був доступним для дітей з інвалідністю облаштують пандуси, вказівники шрифтом Брайля, тактильну плитку.

«Нині проводимо демонтажні роботи на усіх трьох поверхах будівлі. Старими залишаться тільки несучі стіни та плити перекриття. Замінимо усі комунікації та внутрішнє оздоблення. Оновлення буде комплексне – і ззовні,  і всередині», – сказав підрядник Дмитро Чумаченко.

Далі візьмуться і за внутрішнє оздоблення. Приведуть до ладу класи. А ще, відремонтують актову та спортивну залу. Повністю оновлять харчоблок та їдальню – там впроваджуватимуть реформу Олени Зеленської з оновлення системи шкільного харчування.

На території навколо школи укладуть тротуарну плитку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...