App Store Google Play

У 63 ЦНАПах Дніпропетровщини надають допомогу з отримання СOVID-сертифікатів

26.11.2021 23:00
У 63 ЦНАПах Дніпропетровщини надають допомогу з отримання СOVID-сертифікатів

На Дніпропетровщині у 63 ЦНАПах надають допомогу з отримання електронного COVID-сертифікату. Адміністратори консультують, як згенерувати документ, продовжити термін його дії, усунути помилки. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний. 

«Наша обласна команда цифровізації співпрацює з Командою підтримки Дії. Створюємо консультативні осередки. Для мешканців, яким потрібна допомога з отримання сертифікату про вакцинацію. У будь-якому куточку регіону люди можуть звернутися до центрів надання адмінпослуг. Їх фахівці – справжні «універсальні солдати», – зазначив Іван Начовний. 

Пункти команди підтримки Дії працюють по всій Україні. Керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік відвідав такі в Дніпрі та Кам’янському.

«В кожній області відкриваємо точки Команди підтримки Дії. В ЦНАПах, пунктах масової вакцинації, офісах Дія.бізнес. Я знаходжуся зараз у робочому турі. Сьогодні приїхав на Дніпропетровщину. Аби поспілкуватися, отримати зворотній зв’язок. Приємно, що у регіоні майже не виникає труднощів із отриманням COVID-сертифікатів», – сказав Мстислав Банік. 

Дніпро –  12-те місто, куди завітала делегація Дії. Всього запланували об’їхати 25.

«Офіційно представили нову послугу. І це тільки початок. Плануємо відкривати пункти підтримки в усіх центрах масової вакцинації у Дніпрі», – розповів заступник Дніпровського міського голови з питань цифрової трансформації Костянтин Цепенніков.

«Адміністратори успішно пройшли навчання. Готові допомагати не тільки з COVID-сертифікатами, а й з будь-якими адмінпослугами, доступними на порталі Дія», – сказала керівниця  ЦНАП «Правобережний» Олена Огієнко.

Серед тих, хто скористався новою послугою – мешканка Дніпра Лариса Костенко.

«Мені допомогли скачати застосунок Дія та згенерувати сертифікат. Швидко, легко та зручно», – задоволена Лариса Костенко. 

Після Дніпра та Кам’янського Команда Дії вирушить до Житомирської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...