App Store Google Play

Інвентаризація міських земель та національно-патріотичне виховання: підсумки сесії міськради

24 Листопада 23:00
Інвентаризація міських земель та національно-патріотичне виховання: підсумки сесії міськради

24 листопада у Дніпрі відбулася 12-та сесія міськради. Мер Борис Філатов подякував депутатському корпусу за плідну роботу та анонсував проведення ще двох сесій, під час однієї з яких ухвалять бюджет міста на 2022 рік. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради.

Серед знакових рішень нинішнього засідання Філатов виокремив ухвалення стратегії розвитку міста до 2030 року: «Стратегічний план затверджувався не лише депутатами, а й розроблявся серйозними експертними установами. До нього підійшли не просто формально, а й врахували дані соціології та наукові розробки. Адже міста повинні розвиватися за планом, а не хаотично. І ми готуємося до всіх можливих сценаріїв». Документ визначає три основні напрями. Це – «інноваційність», «комфорт» та «ідентичність». А ще – понад десяток цілей розвитку Дніпра.

Також під час сесії затвердили рішення про проведення інвентаризації міських земель. КП «Комзем» встановлюватиме межі об’єктів землеустрою, їх правовий статус. А також виявлятиме землі, що використовуються не за цільовим призначенням. «Ми робимо це постійно. Нині ж уже цей процес оформлено інституціонально. У міському господарстві потрібно продовжувати наводити лад – цим ми також опікуємося на постійній основі. Коли буде проведено інвентаризацію та повний аудит, це напряму вплине на дохідну частину бюджету», – пояснив Борис Філатов. За його словами, фахівцям управління доходів за останні чотири роки до бюджету вдалося залучити близько 500 млн грн: «Лише завдяки тому, що повз нашої уваги не пройшли недобросовісні платники та об’єкти, що, так би мовити, вислизали».

Ще одне рішення стосується створення нового скверу на Набережній Перемоги. Його власним коштом побудують приватні забудовники, які зводять багатоповерхівку біля Українського державного хіміко-технологічного університету. Мерія допомогла сторонам домовитися про умови будівництва зеленої зони. «Якщо люди хочуть заробляти гроші та будувати висотки, інвестувати у власний бізнес, то вони повинні вкладати ресурси також і у місто», – прокоментував Філатов. Забудовники не можуть використовувати сквер як прибудинкову територію. Тож нова зелена зона буде для всіх дніпрян. Перед початком будівництва її проєкт також має пройти низку погоджень. 

Крім цього, на сесії затвердили програму розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на наступні п’ять років. Борис Філатов наголосив: Дніпро має бути містом самореалізації для всіх поколінь. Тому у програмі враховано пропозиції та ідеї самої молоді, яка становить майже третину кількості мешканців.

«Я багато спілкуюся з іноземними дипломатами, з різними спостерігачами ОБСЄ. Вони часто дивуються, що у місті багато цілеспрямованої молоді. Тому молодь ми берегтимемо. Системні вкладення в її розвиток є одним із наших стратегічних напрямів», – додав мер Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...