App Store Google Play

У Дніпрі стартувала модернізація пологового будинку №1

23 Листопада 20:00
У Дніпрі стартувала модернізація пологового будинку №1

У Дніпрі розпочали оновлення корпусу пологового будинку №1. Акцент – на енергозбереженні і термомодернізації. Утеплять фасад, покрівлю, встановлять нові вікна. Із ходом робіт ознайомився перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов. 

«На Дніпропетровщині розбудовуємо медичну інфраструктуру. Серед нових проєктів – реконструкція пологового будинку №1 у Дніпрі. Її починаємо з зовнішніх робіт. Підрядники збережуть історичний вигляд будівлі», – зазначив Володимир Орлов. 

«Реконструкція відбувається за рахунок обласного і державного бюджетів. Загалом виділили 34,4 млн грн. Далі в планах відремонтувати всередині усі 5 поверхів пологового», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Навесні 2022 року пологовий відзначатиме 60-річчя. До ювілею утеплять фасад, перекриють дах, встановлять нові вікна. Оновлення будівлі почали з пральні. А ще замінили систему опалення.

«За увесь час у пологовому будинку №1 народилося 350 тис немовлят. Це третина населення Дніпра, – сказав народний депутат України В’ячеслав Медяник. – Я як депутат направив 40 млн грн своєї субвенції на придбання сучасного обладнання для пологового. В плані й далі оснащувати його на високому рівні». 

Запланований і ремонт стерилізаційної. Приміщення приведуть до ладу. Встановлять два надсучасних стерилізатора німецького виробництва. Таких на всю Україну тільки декілька. Нове обладнання – замість старого, яке працює ще з часів будівництва пологового.

«Ми щасливі. В передчутті великих змін. Впевнена, після реконструкції, ще більше жінок в нас діток народжуватимуть. Матусям буде комфортніше, затишніше», – розповіла генеральна директорка Міського пологового будинку №1 Олена Щербакова. 

На подвір’ї медзакладу проведуть благоустрій. Зокрема, облаштують зону відпочинку для новоспечених матусь.

У Дніпровському пологовому будинку №1 в середньому щороку народжується 2 тис малюків. З початку 2021 року  на світ з’явилися понад 1,5 тис дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...