App Store Google Play

У Дніпрі відзначають День Гідності та Свободи

21.11.2021 16:00
У Дніпрі відзначають День Гідності та Свободи

На Дніпропетровщині відзначають День Гідності та Свободи. У Дніпрі мешканці зібралися на Алеї пам’яті біля облдержадміністрації. Згадати події двох українських революцій прийшли представники влади, правоохоронних органів, духовенства та громадськості. 

День Гідності та Свободи відзначають в Україні 21 листопада. Саме у листопаді розпочалися Помаранчева Революція 2004-го та Революція Гідності 2013-го.

«Сьогодні визначна дата. Дуже важливо пам’ятати події, що сталися у Києві на Майдані. Аби наші нащадки розуміли, завдяки чому ми живимо у вільній незалежній країні. Адже саме тоді відбулося становлення української нації. Люди згуртувалися заради позитивних змін у державі, заради розвитку та самостійності», – сказав заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА зібралися представники обласної та міської влади, військові, духовенство, громадськість та просто небайдужі містяни.

«Вісім років тому молодь вийшла на Майдан Незалежності. З гаслом «Україна – це Європа». Український народ обрав, у якому напрямку рухатися та які цінності сповідувати. Такі дати важливо пам’ятати, – зазначив голова громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації Віктор Кучинський .

Згадували тих, хто відстоював європейські цінності та ідеали демократії.

«У цю дату вшановуємо усіх, хто віддав життя за свободу нашої країни. За гідність та краще майбутнє. Учасників кривавих подій на Майдані у 2013-му. А також захисників, які загинули на Сході України», – сказала підполковник Ірина Баранова.

У пам’ять про загиблих поклали квіти до стел.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...