App Store Google Play

Дніпропетровщина – у першій п’ятірці областей України за кількістю вакцинованих

20 Листопада 08:00
Дніпропетровщина – у першій п’ятірці областей України за кількістю вакцинованих

Дніпропетровська область утримує лідерство за темпами щоденної вакцинації. А ще входить до першої п’ятірки регіонів України за кількістю щеплених на 100 тис населення. Підтримали масову імунізацію й студенти Українського державного університету науки і технологій. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА, передає Дніпроград.

«Майже 44% дорослого населення області вакциновані. Більш ніж 900 тис людей завершили курс імунізації. Найбільш активно щеплюються люди віком 20-49 років. Студентська молодь долучається», – зазначила заступниця директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Тетяна Квітницька.

Вона додала, що учні беруть приклад з педагогів. На Дніпропетровщині щеплені понад 94% освітян.

Повний курс вакцинації пройшла й переважна більшість співробітників Українського державного університету науки і технологій. Майже 600 людей. Усі вони тепер мають COVID-сертифікати. Нині мобільну бригаду запросили щеплювати студентство.

«Проводимо вакцинацію в нашому навчальному закладі вже вдесяте. Регулярно запрошуємо медичних працівників. Щеплена третина студентів», – зазначив заступник начальника відділу кадрів Українського державного університету науки і технологій Володимир Шифрін.

Студент Євген Федоренко зізнається, не було часу йти до пункту щеплення. Скористався нагодою імунізуватися в рідному університеті.
«Швидко та професійно вакцинують. Я навіть не відчув уколу. Почуваюся чудово», – поділився третьокурсник Євген Федоренко.

 «Зараз без вакцинації ніяк. Ні поїхати кудись, ні до магазину потрапити. Та найперше я щепився, щоб родину убезпечити. В мене бабуся старенька вдома. Вона у групі ризику», – додав третьокурсник Іван Руднєв.

До послуг мешканців регіону 217 амбулаторних пунктів щеплення, 33 центри вакцинації, 120 мобільних бригад.

Працюють з чотирма препаратами: Comirnaty від Pfizer-BioNTech, AstraZeneca, CoronaVac, Moderna. Їх в області понад 622 тис доз.
«Обов’язково оглядаємо та спілкуємося із людьми перед процедурою вакцинації. Розповідаємо, які є протипоказання. Радимо, щоб уникали масових заходів та великих скупчень людей», – розповіла лікарка мобільної бригади Ніна Артемова.

Загалом в Дніпропетровській області зробили понад 2 млн 80 тис щеплень від COVID-19. Двома дозами вакцинувалися більш ніж 900 тис людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...