App Store Google Play

У Дніпрі зведуть автоматизований сортувальний комплекс Укрпошти

19 Листопада 15:30
У Дніпрі зведуть автоматизований сортувальний комплекс Укрпошти

У Дніпропетровській області зведуть автоматизований логістично-сортувальний центр. Він стане основним центром обробки поштових відправлень для Центральної України. Договір на будівництво підписали у ДніпроОДА під час Міжнародного економічного форуму DEF-2021. 

«Дніпропетровщину, яка знаходиться в серці країни, ми розвиваємо з точки зору сполучення з іншими регіонами. Для нас важливо, щоб область була представлена «на рівні» і Укрпоштою, – сказав міністр інфраструктури України Олександр Кубраков. – Укрпошта буде оновлюватися. І ми це  побачимо дуже скоро».

Повністю автоматизований сортувальний комплекс зведуть неподалік від дніпровського аеропорту. Його збудують на місці колишнього шинного заводу.

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський зазначив, що востаннє сортувальний центр Укрпошта будувала понад 40 років тому.

«Дніпровський сортувальний комплекс буде потужним хабом для Центральної України. Адже область межує із 7 іншими регіонами. А у самому місті розташовані головні офіси великих компаній. Зокрема, ритейлерів, для яких швидка та якісна доставка до кінцевого споживача вирішальна», – сказав Ігор Смілянський.

У сортувальному комплексі обладнають зону приймання, обробки та сортування преси, листів та відправлень. Окремо – кур’єрської доставки. Він працюватиме 24/7.

В Укрпошті підрахували: швидкість роботи автоматизованого комплексу буде в десятки разів більшою за «ручний» аналог. Щогодини там оброблятимуть до 35 тис посилок та до 15 тис – письмової кореспонденції.

«Термінал стане саме тим інфраструктурним проєктом, який поліпшить умови ведення бізнесу. За діджиталізацією та автоматизацією – майбутнє. А новий термінал буде саме таким –  забезпеченим сучасними технологіями», – сказав заступник директора компанії-забудовника Максим Онуфрієнко.

Проєкт втілять за співфінансування Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку.

Комплекс у Дніпрі – частина проєкту нової логістичної мережі Укрпошти. Зокрема, він передбачає будівництво 7 автоматизованих центрів сортування. Окрім дніпровського, вже уклали договори на будівництво подібних хабів у Києві та Львові.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...