App Store Google Play

У Павлограді завершують ремонт найдовшої вулиці

17.11.2021 21:30
У Павлограді завершують ремонт найдовшої вулиці

У Павлограді на фініші – ремонт вулиці Дніпровська. Проїжджа частина вже із новим асфальтом. Зараз дорожники оновлюють тротуари. Тривають роботи на мосту через річку Вовча. Як осучаснюють головну артерію міста, перевірив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов. 

«На Дніпропетровщині втілюють масштабні дорожні проєкти. Будують нову трасу на Київ та дві об’їзні Дніпра. На фініші – ремонт Павлоградської траси, що є складовою «Дороги Єдності» М-30. Частина магістралі – вулиця Дніпровська у Павлограді. Її оновлення також на завершальному етапі», – зазначив перший заступник голови ОДА.

Вулиця Дніпровська – центральна у Павлограді. Вона перетинається з півсотнею інших автошляхів у місті. Мешканці кажуть, ремонту дорога не бачила давно.

«Приводимо вулицю до найкращих стандартів. Робимо її зручною та безпечною і для пішоходів, і для водіїв. Для міста такий масштабний ремонт центральної артерії – великий позитив», – розповів народний депутат України Роман Каптєлов.

Проїжджа частина вулиці – вже із новим покриттям. Дорожники замінили бордюри. Нині асфальтують тротуари. Наносять розмітку.

«Це головна артерія міста. Та 70% транспорту, що нею рухається, –транзитний. Власними силами місто не змогло б відремонтувати цю вулицю, тому звернулися до голови ОДА та до Офісу Президента. І нас почули. На сьогодні вже виконали 95% всіх робіт», – сказав міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

Тривають роботи на мосту через річку Вовча. Там наносять гідроізоляцію.

«Раніше вулиця була розбита вщент. Фури псували покриття. Зараз зробили чудову дорогу, якісну», – поділився мешканець Павлограда Василь Хоміч. 

Довжина вулиці Дніпровська – 12,5 км. Згодом осучаснять і зупинки. Облаштують нове освітлення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...