App Store Google Play

У Дніпровському районі відновлюють зрошувальну мережу

17.11.2021 08:00
У Дніпровському районі відновлюють зрошувальну мережу

У Дніпровському районі відновлюють зрошувальну мережу. Нині реконструюють майже 16 км старої системи поблизу села Військове. Роботи – обласним коштом. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов, передає Дніпроград.

«Дніпропетровщина – не лише надпотужний промисловий регіон. А й область з великим аграрним потенціалом, – сказав Володимир Орлов. – Відновлення старої зрошувальної мережі у Військовому – пілотний проєкт. Його втілення надасть поштовх розвитку сільського господарства в громаді».

Роботи розгорнулися поблизу села Військове Дніпровського району. Підрядники підготували траншею та вже проклали понад 5 км труб. Загалом планують реконструювати майже 16 км магістральних мереж. А ще – модернізувати насосну станцію та облаштувати резервуар.

«Завершуємо укладати трубопровід на посівних землях. Використовуємо сучасні пластикові труби – більш надійні та довговічні», –  сказав технічний директор підрядної організації Василь Розводов.

Мета проєкту – відновити зрошення на площі 366 га, додав заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області Ігор Потапенко.

 «Саме на Дніпропетровщині – найкращі в світі чорноземи. Але система зрошення здебільшого майже непридатна до використання. Її побудували ще у 1960-х, – розповів Ігор Потапенко. – Маємо амбітний план – відновити зрошення в області на площі понад 100 тис га».

В області втілюють державну екологічну програму з відновлення зрошувальних мереж. Вже реконструювали системи на площі більш ніж 2 тисяч га.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...