App Store Google Play

«Здорова Україна»: у Верхівцевому встановили 4 мультифункціональні спортивні майданчики

16 Листопада 21:30
«Здорова Україна»: у Верхівцевому встановили 4 мультифункціональні спортивні майданчики

На Дніпропетровщині встановлюють мультифункціональні спортивні майданчики. Зокрема, чотири локації для тренувань створили у місті Верхівцеве Кам’янського району. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб.

«Спорт – це здоров’я, сила та гарний настрій. Те, що об’єднує дітей та дорослих. На Дніпропетровщині оновлюємо спортивну інфраструктуру. Щоб мешканці області змалечку тренувалися на новітніх стадіонах, сучасних майданчиках, в гарних басейнах», – зазначила Ольга Горб.

Мультифункціональні спортивні майданчики облаштовують державним, обласним та місцевим коштом. 

«Такий проєкт в громаді втілили вперше. Місцеві дуже вдячні за нього. 4 спортивні майданчики з’явилися у найбільш густозаселених районах містах. Біля ліцею, багатоповерхівок та інших соціально важливих об’єктів», –  розповів керуючий справами Верхівцевської міської ради Юрій Ляшенко.  

Один з майданчиків – на вулиці Садовій, біля місцевого стадіону.

«Такі майданчики дуже потрібні. На них можна виховувати чемпіонів. Це внесок у розвиток нашої молоді, – сказав керівник школи козацького гарту Олександр Пінігін. – Сюди приходять і професійні спортсмени, аби підтримувати форму. І батьки з дітьми. І просто компанії друзів».

На тренувальному майданчику – «шведська стінка», гімнастичні бруси, перекладини, лава для динамічних вправ.

«У нашому місті немає спортшкіл чи басейнів. Дітям особливо нема де тренуватися. Завдяки таким майданчикам вони будуть фізично розвиватися, долучатися до здорового способу життя», – сказав вчитель фізкультури Віктор Малієнко.

Поряд зі спортивними «знаряддями» – таблички з QR-кодами. За допомогою смартфону кожен бажаючий може зайти на онлайн-платформу, обрати рівень складності та виконати комплекс вправ разом з відомими українцями. Перевірити витривалість, силу, гнучкість чи координацію.

«Шикарний майданчик. У мене троє дітей, вони постійно проводять тут час. А раніше від Інтернету не відірвати. Дуже подобається, у місті ніколи такого не було», – сказала місцева мешканка Світлана Худякова.

На Дніпропетровщині вже встановили 20 мультифункціональних спортивних майданчиків. Зокрема, у Павлограді, Жовтих Водах, Вербках та Покровській громаді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...