App Store Google Play

Буде ще один дитсадок-«підкова»: у Червоногригорівці зводять «з нуля» яскравий дошкільний заклад

16.11.2021 15:30
Буде ще один дитсадок-«підкова»: у Червоногригорівці зводять «з нуля» яскравий дошкільний заклад

У селищі Червоногригорівка Нікопольського району зводять «з нуля» двоповерховий дитсадок. Дошкільний заклад буде у формі підкови. Нині підрядники забивають буронабивні палі під фундамент. Поряд збирають модульну твердопаливну котельну. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов. 

«Ще один щасливий дитячий садок будуємо на Дніпропетровщині. Цього разу в Червоногригорівці Нікопольського району. В центрі селища, поряд зі школою. А щасливий він, бо буде у формі підкови. Вже не бракуватиме вільних місць для малюків громади», – зазначив Володимир Орлов.

Як і Покровський, дитсадок у Червоногригорівці розрахований на 115 дошкільнят.

«Взимку роботи не будуть припинятися. Будуватимуть коробку садочка, – сказав народний депутат України Денис Герман. – Такі об’єкти – результат спільних зусиль центральної, обласної та місцевої влади. Гарні зміни відбуваються на благо громади». 

Підрядники завершують облаштовувати систему водовідведення. А ще готують основу під фундамент – забивають буронабивні палі. Кожну заглиблюють на 30 метрів. Загалом на свайному полі їх буде 196.

Паралельно йде монтаж модульної котельної зі складом для твердого палива. Від неї до майбутньої основної будівлі почали прокладати теплотрасу.

«На подвір’ї буде 6 майданчиків – по одному для кожної з груп. Всередині будівлі в ігрових кімнатах – тепла підлога. На стінах у спальнях «сяятимуть зірки» для найсолодших дитячих снів», – розповів представник підрядника Владислав Лакіза. 

Червоногригорівський селищний голова Олександр Прокопенко каже, у громаді майже 300 дошкільнят. Новозбудований дитсадок повністю задовільнить потребу у вільних місцях.

«Матусі вже вишиковуються у чергу. Записують у майбутній садочок своїх малюків», – зізнався Олександр Прокопенко.

«Щиро радіємо будівництву усім селищем. Інфраструктуру й в нас розвивають. Робочі місця нові з’являться», – додала місцева мешканка  Лариса Лалова. 

Крім будівництва «з нуля», у різних куточках регіону оновлюють дошкільні заклади. Триває модернізація, зокрема, у Чкаловому, Павлопіллі, Кривому Розі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...