App Store Google Play

Дніпрянам пропонують висловити своє бачення сучасної бібліотеки

12 Листопада 11:00
Дніпрянам пропонують висловити своє бачення сучасної бібліотеки

Наразі дніпровські бібліотеки поступово перетворюються на повноцінні соціокультурні центри, де щодня відбуваються десятки цікавих подій (коли, звісно, не стає на заваді карантин). Проте для остаточного перетворення бібліотек на БібліоХаби потрібні не лише внутрішні, а й зовнішні зміни, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

Дизайнери та архітектори Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура створили візуальні концепції двох хабів, які планується втілити уже наступного року на базі двох бібліотек.

Куратори проєкту Biblio Hub Dnipro пропонують усім небайдужим до цієї теми дніпрянам висловити своє бачення сучасної бібліотеки й разом створити концепцію ще одного БібліоХаба.

12 листопада, у п'ятницю, о 18:00 розпочнеться перший практичний воркшоп "Бібліотеки. Майбутнє". Зареєструватися можна за посиланням.

Адреса воркшопу: Школа ім. Сідура. Простір "7-ме небо", вул. Троїцька, 5а (7-й поверх)

БібліоХаб – це новий формат бібліотек. Сучасні бібліотеки у багатьох країнах Європи та США - це не просто книгосховища, а комфортні громадські багатофункціональні простори, куди приходять не лише по книжки, для навчання та пізнання, а й для зустрічей, спілкування, творчого та інтелектуального натхнення.

Нагадуємо, що відвідування усіх заходів можливе за наявності сертифікату про повну вакцинацію або негативного результату ПЛР-тесту та захисної маски.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...