App Store Google Play

Сучасне футбольне поле та бігові доріжки: у Софіївці оновлюють стадіон дитячо-юнацької спортшколи

10.11.2021 18:30
Сучасне футбольне поле та бігові доріжки: у Софіївці оновлюють стадіон дитячо-юнацької спортшколи

У Софіївці Криворізького району оновлюють 60-річний стадіон місцевої ДЮСШ. Нині працюють над біговими доріжками та футбольним полем. На ньому вже уклали штучну «траву». Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Хочемо, аби діти змалечку займалися спортом у гарних умовах. Тренувалися на сучасних стадіонах та майданчиках. У містах і селах Дніпропетровщини розбудовуємо спортивну інфраструктуру. Зокрема, кипить робота у Софіївці», – сказав Валентин Резніченко. 

«Колись стадіон був центральною ареною нашого району. На ньому проводили багато заходів та змагань. Але йому вже давно було потрібне оновлення, – розповів тренер з футболу, гравець команди «Колос» Віталій Ащеулов. – Гадаю, після завершення робіт зможемо приймати тут і районні, і обласні змагання».

Найперше підрядники взялися реконструювати футбольне поле. За проєктом, воно буде розміром 105 на 68 метрів. Там вже уклали професійне штучне покриття. Нині наносять розмітку. На черзі – встановлення воріт.

«Раніше поле було нерівне, все в заростях трави. Воріт взагалі не було, грати неможливо, – поділився 11-річний футболіст Денис Костенко. – Про таке поле, як зараз, навіть і не мріяв. Дуже гарне». 

Згодом на стадіоні встановлять криті трибуни на 360 місць, прокладуть тротуарні доріжки та зроблять парковку для авто.

«Поряд із великим полем будуть кругові бігові доріжки. Облаштуємо їх наливним гумовим покриттям. Також зробимо майданчик для баскетболу і міні-футбольне поле», – розповів майстер ділянки Іван Ткач.

У Софіївській дитячо-юнацькій спортивній школі – понад 150 вихованців. Серед секцій – футбол, кікбоксинг, важка атлетика та черлідинг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...