App Store Google Play

До Дніпра їде міжнародна виставка «Поезія та перформанс»

10 Листопада 21:30
До Дніпра їде міжнародна виставка «Поезія та перформанс»

Міжнародна виставка «Поезія та перформанс. Східноєвропейська перспектива» відкриється у Центрі сучасної культури у Дніпрі 25 листопада. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Центру сучасної культури у Дніпрі.

На ній будуть представлені понад 100 робіт на перетині поезії та перформансу від митців та мисткинь із різних країн Східної Європи, зокрема й України.

Роботи поетів і митців другої половини ХХ століття та сучасних артистів торкаються тем цензурованості та штучності мови, її підпорядкуванню ідеологіям та політикам, крихкості та вразливості перед різними соціокультурними трансформаціями, як у минулому, так і сьогодні.

У рамках проєкту «Поезія та перформанс. Східноєвропейська перспектива» планується насичена програма публічних подій: перформансів, лекцій, артист-токів, кінопоказів, тощо. 

Перелік артистів, роботи яких будуть представлені на виставці, та детальний розклад подій команда культурного центру анонсує пізніше на своїй сторінці у Facebook. 

Вхід вільний та відбуватиметься згідно з актуальними карантинними обмеженнями.

Офіційне відкриття відбудеться 25 листопада о 19:00 у будівлі Центру сучасної культури у Дніпрі (Dnipro Center for Contemporary Culture). Експозиція буде доступна для перегляду до 12 лютого 2022 року. 

Виставка створена у співпраці з Центром сучасної культури у Дніпрі, громадською організацією Культура Медіальна, галереєю Артсвіт, Цюрихським університетом, Європейською дослідницькою радою, Департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради та програмою Культурна столиця.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...