App Store Google Play

У Дніпрі тривають перевірки закладів, розташованих у прибережній зоні: порушують майже всі

9 Листопада 08:00
У Дніпрі тривають перевірки закладів, розташованих у прибережній зоні: порушують майже всі

 

На сесії Дніпровської міської ради 20 жовтня було доручено перевірити зелені зони, зокрема прибережні об’єкти, щодо законності отримання технічних умов та підключення закладів до води та каналізації, а також законності зайняття земельної ділянки у прибережній смузі. Зараз профільні органи міськради перевіряють у таких закладів дозвільну та технічну документацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

Профільні департаменти, комунальні підприємства та інспекції міської ради працюють за індивідуальним графіком. Загалом, станом на 8 листопада, було перевірено близько сотні об’єктів. Інспекція з питань благоустрою міськради вже перевірила 81 об’єкт, які розташовані на Набережній Заводській від ж/м Парус до Річкового порту.

«Майже у кожного перевіреного об’єкта є проблеми або із землевідведенням, або із правом власності. Чотири суб’єкти господарювання не мають відповідних документів на землевідведення та право власності. Через це вони потрапили до переліку об’єктів на демонтаж. Перелік буде передано на розгляд виконкому. Якщо рішення буде позитивним, об’єкт доведеться демонтувати», – зазначив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

У свою чергу комунальне підприємство «Дніпроводоканал» перевірило 16 об’єктів, які розташовані у прибережній зоні в центральній частині міста. З них, як виявилося, два об’єкти самовільно підключилися до мереж водоканалу.

«Були виявлені різні порушення: договір на водопостачання завершився або заклади самовільно підключилися до мережі – їх відключать. У кожного підприємства ми перевіряємо документи, зокрема, договори. Потім обстежуємо, чи правильно підключені», – зазначила начальниця управління «Водозбут» КП «Дніпроводоканал» Ольга Дробчак.

Перевіряється також і технічна документація суб’єктів господарювання в архівах КП «Дніпроводоканал». «Відсутність технічної документації вважається самовільним підключенням до мереж водоканалу. Це є суттєвим порушенням, через що абонента можуть відключити від водопостачання та водовідведення», – додала начальниця технічного відділу КП «Дніпроводоканал» Валентина Бутко.

Водночас департамент екологічної політики міської ради перевірив з десяток об’єктів також у центральній частині міста. Перевіряють документи щодо організації водовідведення, вивезення та утилізації відходів, дозвільні документи на викиди в атмосферу. Останні необхідні, якщо заклад використовує твердопаливний котел.

«У тих об’єктів, які ми перевірили та які надали документи, немає чинних договорів на водопостачання. Два суб’єкти господарювання не надали жодних документів. Один – не допустив представників департаменту до перевірки, відповідно до цього випадку ми підготували звернення до поліції та склали адмінпротоколи», – зазначив заступник директора департаменту - начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики ДМР Ярослав Крисько.

Як зазначили представники Дніпровської міської ради, перевірки суб’єктів господарювання, які розташовані у прибережних зонах міста, триватимуть і надалі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...