App Store Google Play

Криворізький депутат від ОПЗЖ «назбирав» 5 мільйонів дрібними ремонтними підрядами на своєму окрузі

07.11.2021 16:00
Криворізький депутат від ОПЗЖ «назбирав» 5 мільйонів дрібними ремонтними підрядами на своєму окрузі

Управління з питань благоустрою та житлової політики виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.) замовило ТОВ «Авторемпобутбуд» ремонт дитячих майданчиків на загальну суму 246 тис грн. Про це пише Анна Скороход на сайті «Інформатор. Гроші», передає Дніпроград. 

Усі підряди отримані спрощеною процедурою, без конкуренції. Зокрема, фарбувати та ремонтувати елементи дитячих та спортивних майданчиків ТОВ «Авторемпобутбуд» буде за адресами: Ньютона, 46; Тополина, 26; Бахчисарайська, 25Миколаївське шосе, 10Миколаївське шосе, 14Піхотинська, 14; Миколаївське шосе, 6Пушкіна, 7; на вул. Каменедробильній; у Парку «Карачунівський»; на мікрорайоні Всебратське-2; Військовому містечку-1 біля будинку №7; на Військовому містечку-35 біля будинку 32; на вул. Миколи Ходича між будинками 19 та 21; а також по вул. Кюрі.

Калькуляції матеріалів та перелік послуг до жодної закупівлі чиновники не доклали.

Аналогічна серія закупівель ремонтних послуг приблизно на таку ж суму була влітку. А на початку року компанія «Авторемпобутбуд» отримала замовлення на 500 тис грн. на збирання листя на всіх ігрових та спортивних майданчиках району.

Директором та власником ТОВ «Авторемпобутбуд» є депутат Центрально-Міського районної у місті раді від партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Науменко.

Від управління благоустрою Центрально-Міського району фірма Науменко отримала підрядів на 3,8 млн грн., а від виконкому Центрально-Міського району – на 1,2 млн грн. Загальна сума всіх угод – 5,22 млн грн. Здебільшого це ремонти та прибирання у межах району, від якого обирався депутат. Більшість підрядів «Авторемпобутбуд» з 2010 р. отримує без використання «Prozorro».

Науменко давно у політиці. Спочатку очолював партійний осередок партії «Народний Союз Наша Україна», потім став членом Партії регіонів та головою районного партійного осередку, а потім перейшов до партії «Опозиційний блок». Видання звернуло увагу, що за часів Віктора Януковича Науменко мав вищу освіту, а от коли став членом партії «Опозиційна платформа – За життя», то освіта його стала професійно-технічною.

На «Авторемпобутбуд» Науменко ще у 2009 р. оформив дві ділянки землі у Кривому Розі (Центрально-Міський район) на вул. Купріна, 130, площею 1,9 га. Одна – для розміщення промислових будівель та споруд, виробничих та складських приміщень, друга – для розміщення лазні та кафе. Договір продовжували у 2014 та 2019 роках. Він діє до 2024 року.

При цьому Науменко за орендовану комунальну землю не сплачує. Депутат-підприємець накопичив заборгованість у розмірі 215 тис грн., за що юристи Криворізької міськради подали до суду на боржника. Господарський суд Дніпропетровської області стягнув з «Авторемпобутбуд» борг по землі та присудив виплатити пеню та судові витрати близько 10 тис грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...