App Store Google Play

На Дніпропетровщині майже 93% працівників обласних закладів культури вакцинувалися від коронавірусу

04.11.2021 18:00
На Дніпропетровщині майже 93% працівників обласних закладів культури вакцинувалися від коронавірусу

Щеплення від COVID-19 зробили майже 93% працівників обласних закладів культури Дніпропетровщини. Вакцинувалися понад 2 тис людей. Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

«Високий рівень вакцинації дозволяє обласним закладам культури працювати в «червоній» зоні без значних обмежень. Відкриті всі бібліотеки, бо там щеплені 100% працівників. Відстають лише музеї – там імунізовані лише 73% . Тому ці заклади закриті», – розповіла Ольга Горб.

Вона додала, що у звичному режимі працюють Дніпровський академічний театр драми та комедії, Національний академічний український музично-драматичний театр ім. Шевченка, Будинок органної та камерної музики, філармонія ім. Когана. Сьогодні відкривається Театр опери та балету.

«Театри чекають відвідувачів. Єдина умова – сертифікат про повну вакцинацію. Або негативний результат тесту на COVID-19. Він дійсний 72 години», – наголосила Ольга Горб.

Заступниця голови ОДА нагадала, що щеплення від коронавірусу на Дніпропетровщині можна зробити швидко та зручно. Для цього працюють понад 30 центрів масової вакцинації. Більш ніж 200 амбулаторних пунктів і понад 100 мобільних бригад. 

Загалом у Дніпропетровській області зробили більш ніж 1 млн 730 тис щеплень від коронавірусу. Двома дозами вакцинувалися майже 700 тис людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...