App Store Google Play

У Дніпрі вдома вакцинують людей, які не можуть пересуватися самостійно: як отримати таке щеплення

27 Жовтня 18:30
У Дніпрі вдома вакцинують людей, які не можуть пересуватися самостійно: як отримати таке щеплення

У Дніпрі вдома вакцинують людей, які не можуть пересуватися самостійно. Про це розповіла сімейна лікарка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги Алла Начоса, повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Пацієнтам телефонують медики й пропонують приїхати до них додому з вакциною. Також люди самі можуть звернутися за такою послугою через сімейного лікаря.

70-річна Емма Синякова розказує, що нещодавно перенесла операцію на нозі, зараз не може самостійно пересуватися. Тому вирішила скористатися можливістю вакцинуватися вдома.

«Я вирішила, бо донька повсюди ходить, буває й у магазинах, і у транспорті, і погуляти, вона вакцинована. І, сподіваюсь, що я почну ходити по-справжньому вже і можу теж вийти, бути з людьми. Я вважаю, що потрібно це робити», – сказала вона.

Вакцинуватися вдома може кожен, хто не в змозі самостійно пересуватися, розповідає сімейна лікарка Алла Начоса. З такими людьми зв’язуються працівники медичних установ або вони можуть самостійно звернутися за послугою через свого сімейного лікаря.

«У всіх сімейних лікарів є така категорія людей, ми обдзвонюємо цих пацієнтів, хто згоден бажає вакцинуватися, звичайно, ми організуємося і приїжджаємо до цих людей додому», – пояснила вона.

Усього у Дніпрі працює 56 виїзних бригад, які проводять вакцинацію вдома.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...