App Store Google Play

Для дорослих та дітей: у Слобожанському завершують будівництво басейну

27 Жовтня 17:00
Для дорослих та дітей:  у Слобожанському завершують будівництво басейну

Будівництво басейну у Слобожанському – на фініші. Підрядники працюють над фасадом та вже завершують оздоблювальні роботи усередині будівлі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Прагнемо об’єднати дітей та дорослих навколо здорового способу життя. Зробити спорт доступнішим. У містах, селищах та селах реконструюємо занедбані стадіони, оновлюємо шкільні спортмайданчики, будуємо басейни», – сказав Валентин Резніченко.  

Басейн у Слобожанському зводять «з нуля» біля нового спорткомплексу. Баскетболіст Владислав Мельник розповідає – тренується там двічі на день.

«Було б чудово після тренувань піти поплавати у басейні. Розслабити м’язи та відпочити. Тож дуже чекаю на відкриття», – поділився Владислав Мельник.

Появі нового басейну радіють і місцеві мешканці. Кажуть – нарешті зможуть займатися плаванням недалеко від дому.

«Всією родиною ходимо до тренажерного залу у спорткомплексі. Дуже раді, що поряд будують басейн. Будемо ходити туди з задоволенням», –  поділилася мешканка Слобожанського Тетяна Пєтряєва. 

«Басейн дуже потрібен. Коли будівництво тільки почалось, вже було багато бажаючих записатися на плавання. І серед дітей, і серед дорослих»,  – сказала працівниця спорткомплексу Анжела Нічпорук. 

На першому поверсі будівлі буде кафе та рецепція. На другому – два басейни. Для дітей – 10-метровий, глибиною 80 см. Та 25-метровий, глибиною від 1,6 до 2,25 м – для дорослих. А ще чоловічі і жіночі роздягальні. На третьому поверсі облаштують два фітнес-зали та місця для глядачів.

«Вже завершуємо внутрішнє оздоблення. Облицьовуємо великий басейн плиткою. До цього зробили пробний запуск води. 9 днів чаша стояла наповненою – перевіряли, аби нічого не протікало. Усе чудово», – розповів генпідрядник Володимир Кононов. 

У кожному басейні підтримуватимуть свою температуру, додав Володимир Кононов. Для дітей – на рівні 31 градусу, для дорослих – 29-30. Воду будуть очищувати за допомогою спеціальних піщаних фільтрів та ламп.

Одночасно басейн зможе прийняти понад 160 відвідувачів.     

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...