App Store Google Play

Десятки кілометрів дороги, 2 мости, 6 розв’язок та унікальна естакада: як будують решетилівську трасу

27 Жовтня 23:00
Десятки кілометрів дороги, 2 мости, 6 розв’язок та унікальна естакада: як будують решетилівську трасу

На Дніпропетровщині втілюють один із наймасштабніших інфраструктурних проєктів країни. Зводять «з нуля» національну магістраль Н-31. На ній буде 2 мости, 6 дворівневих транспортних розв’язок та унікальна естакада через річку Оріль. Об’єкт відвідав  перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

«Змінюється дорожня інфраструктура області. Втілюються амбітні проєкти. Один з них – будівництво «з нуля» траси Дніпро-Решетилівка, – зазначив Володимир Орлов. – Вражають темпи робіт і технології, які використовуються. Цілодобово працюють мостовики, дорожники, важка техніка. Аби водії якнайшвидше змогли користуватися новим автошляхом».

Масштабний будівельний майданчик – за мостом через канал Дніпро-Донбас. Там прокладають фінішну ділянку нової магістралі. Її протяжність – 29,5 км. На одних відрізках улаштовують піщану основу дорожнього полотна, на інших вже кладуть асфальт.

Працюють і над естакадою через річку Оріль. Складну залізобетонну конструкцію монтуватимуть унікальним для України способом – насувним. 

На 10 стійок насуватимуть 600-метрову платформу естакади. Допомагатиме в цьому 40-тонний козловий кран, який їздитиме по колії. Нині велетня якраз монтують.

«Монолітна конструкція буде бетонуватися на місці. Фактично не матиме деформаційних швів. Ми вже практично завершили фундаментні роботи. Занурені 272 буронабиваних палі, діаметром 1,2 м», – розповіла провідний інженер з якості і технічного контролю Вікторія Дріго.

«Магістраль Н-31 – справжній посібник для мостовиків і дорожників просто неба. На місті будівництві розгорнуте ціле містечко. Там навіть є власний арматурний цех. А усі залізобетонні елементи виготовлятимуть на місці», – сказав начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Водій Олександр Венслав відзначає, що на Дніпропетровщині величезний прогрес у дорожній галузі. Все більше і більше оновлених доріг.

«Я часто їжджу трасою Дніпро-Решетилівка по роботі. Готова ділянка чудова. Взагалі сам масштаб її будівництва вражає», – водій Олександр Венслав.

Дніпропетровщиною проходитиме майже 60 км решетилівської траси. Загалом на цій ділянці зведуть понад 80 штучних споруд. Окрім мостів та розв’язок із  шляхопроводами, облаштовують тунелі для проїзду сільгосптехніки і перегону худоби, водовідвідні труби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...