App Store Google Play

Дніпровські школярі повертаються з карантину

26 Жовтня 18:30
Дніпровські школярі повертаються з карантину

Канікули завершились, а «червона зона» все ще актуальна. Дніпровські освітяни прискорили темпи вакцинації, проте не у всіх школах міста діти повернулися за парти. Про це інформує Дніпроград з посиланням на dnipro.tv.

 Директорка однієї з небагатьох відкритих шкіл, Зоя Антіпова, вже другий рік стикається з карантинними обмеженнями. Каже, у школі діють нові правила, завдяки яким діти у безпеці.

Зоя Антіпова, директорка загальноосвітньої школи №74: “Пересування по закладу освіти тільки в масках і працівників і дітей, в початковій школі дозволяється безмасковий режим, вчителі так само дотримуються маскового режиму. Ще є певні обмежувальні заходи – це дезінфекція приміщень й миття рук, санітарія, гігієна, все, чого треба дотримуватись”.

Зі 155 шкіл Дніпра 23 відкрили свої двері для учнів п’ятих-одинадцятих класів. Інші – навчатимуться дистанційно. Для початкової школи діють інші правила, тож тільки два навчальних заклади не прийматимуть початківців після канікул.

Олена Яковенко, заступниця начальника управління освіти Дніпровської міськради: “Якщо говоримо про 5-11 класи, то тут беремо до уваги постанову також Кабінету Міністрів України 1236, яка пише, що в “червоній зоні”, а наразі ми в “червоній зоні” епіднебезпеки, заклади загальної середньої освіти можуть працювати лише за умови 100 відсоткового вакцинування працівників закладів освіти”.

Наразі 90% дніпровських освітян щеплені. Міністерство охорони здоров’я України працює над введенням обов’язкової вакцинації для викладачів. Саме за таких умов очно запрацюють усі школи міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...