App Store Google Play

У Підгородному ремонтують одну з головних вулиць

25 Жовтня 15:30
У Підгородному ремонтують одну з головних вулиць

У Підгородному приводять до ладу одну з головних вулиць – Шосейну. Там вже укладають вирівнюючий шар асфальту. А ще проводять реконструкцію зливової каналізації. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«По всій Дніпропетровщині йдуть ремонти доріг. На центральних магістралях,  місцевих автошляхах. Оновлюють і покриття вулиці Шосейної у Підгородному поблизу Дніпра», – зазначив Валентин Резніченко. 

Нині там вже завершують укладати перший шар асфальтобетону, товщиною 7 см. Зверху ще стелитимуть 5 см фінішного покриття. Окремо приводять до ладу зливові колодязі.

 «Коли ми сюди вперше приїхали, то побачили, що вулиця у поганому стані. Нормально проїхати тут було дуже важко. Тепер кладемо міцний і надійний асфальт, який довго служитиме», – сказав майстер ділянки Костянтин Кущаєв.  

Він запевнив, що місцеві задоволені. Підходять подякувати, тиснуть робітникам руки.

«Оновлені дороги в області – вогонь. Вже уявляю, як буде приємно їхати й відремонтованою вулицею Шосейною», – сказав мешканець Підгородного Дмитро Потась.

Дорожникам допомагає спецтехніка. Окрім асфальтоукладальника, одразу чотири катки різних видів. Спочатку працює найлегший, далі покриття ущільнюють важчі. Останнім проходить комбінований гумовий каток. 

«Оновлення доріг – це вже всеукраїнський тренд. Приємно долучатися до нього, – додав начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Підгородненської міськради Олександр Сікора. – Вулиця Шосейна років 15 не ремонтувалась. Хоча одна з центральних. По ній діти йдуть до школи, їздять місцеві. А ще – курсує транзитний транспорт».

Наприкінці дорожники нанесуть розмітку, встановлять знаки, облаштують з’їзди, укріплять узбіччя.

 «Ми пам’ятаємо цю дорогу іншою: ями, вибоїни. Особливо на повороті. А зараз – новий асфальт парує, робота кипить», – розповів місцевий житель Вадим Рублівський. 

«Зараз не буде заторів, навантаження на машину зменшиться. Та й взагалі швидше діставатимемося до потрібного місця», – радіє водійка Ольга Єрмакова.  

Поряд із вулицею Шосейною триває ремонт траси Дніпро-Павлоград. Складової «Дороги Єдності» М-30 Стрий-Ізварине.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...