App Store Google Play

На Дніпропетровщині відкрили перший в Україні навчальний центр АРМА

24 Жовтня 10:00
На Дніпропетровщині відкрили перший в Україні навчальний центр АРМА

В Університеті митної справи та фінансів відкрили перший в Україні центр підготовки фахівців АРМА. Там навчатимуть майбутніх працівників Агентства з розшуку та менеджменту активів. Із подією студентів та викладачів привітав перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов, передає Дніпроград.

«Дніпропетровщина першою серед інших областей розпочала підготовку фахівців для АРМА. Вони займатимуться управлінням майном, арештованим при розслідуванні корупційних та інших злочинів. Навчальний центр відкрили в профільному виші – Університеті митної справи та фінансів», – зазначив Володимир Орлов.

Центр АРМА створили в одній із аудиторій університету. Приміщення стилізували відповідно до профілю. На стінах – витяги із законів. Там – основні засади діяльності Агентства з розшуку та менеджменту активів.

«Спеціалізацію студенти обирають на 4 курсі. Тепер маємо ще один профіль. А саме менеджмент активів, на які було накладено арешт при розслідуванні корупційних та інших злочинів. Заняття в центрі проводитимуть фахівці-практики», – розповів ректор Університету митної справи та фінансів Дмитро Бочаров.

У Дніпрі працює Південно-Східне міжрегіональне управління АРМА. Його діяльність охоплює територію Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей.

«Співпрацюємо і з силовиками, і з органами державної та місцевої влади. Потребуємо юристів високої кваліфікації, які б зналися на тонкощах роботи нашого відомства. Тепер таких фахівців для всієї України випускатимуть на Дніпропетровщині», – сказав т.в.о. голови АРМА Дмитро Жоравович.

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами – центральний орган виконавчої влади, створений у 2016 році.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...