App Store Google Play

«Під небом Донеччини»: у музеї АТО Дніпра триває фотовиставка підполковника Андрія Карпенка

22 Жовтня 18:30
«Під небом Донеччини»: у музеї АТО Дніпра триває фотовиставка підполковника Андрія Карпенка

У Дніпровському музеї АТО триває фотовиставка «Під небом Донеччини» нацгвардійця, учасника АТО/ООС, підполковника Андрія Карпенка. Тут зібрано 17 фоторобіт, зроблених військовим протягом 2 років під час ротацій. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Усі фотографії зроблені на телефон і не оброблялися у графічних редакторах. На світлинах немає військових, зброї чи руїн, лише природа. Автор каже, саме красу природи він і хотів показати.

“Усі фотохудожники, яких я бачив, вони фотографують жахи війни. Тобто, це кров, це бойові події, взриви, розриви, розруха. Але я хотів цією виставкою показати, що ми захищаємо ту землю, яку бережемо… Кожного дня наші бійці знаходяться в секторі, виходять з бліндажів. Ось той ранок, який вони бачать, той вечір, який вони бачать. І ці вечори і ранки - вони чудові", – говорить офіцер.

Директор музею АТО Вадим Якушенко вважає, що ця виставка важлива тим, що змінює стереотипне сприйняття військового у суспільстві.

“Це дає розуміння, що військовий - не просто солдат, він може бачити прекрасне. Якщо ти людина, то тобі оці цінності дають дещо більше. Це підтвердження думки, що війна - не заради війни”, - каже Вадим Якушенко.

Виставку відкрили 14 жовтня. Наразі через карантинні обмеження музей закритий для відвідувачів, але з послабленням карантину фотороботи будуть знову доступні для відвідувачів. Попередньо виставка триватиме до 6 грудня. Потім роботи Андрія Карпенка планують показати у Львові та за кордоном.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...