App Store Google Play

Автограф-сесія та казки: у ДніпроОДА пройшла творча зустріч з письменником Олегом Гаврішем

22.10.2021 21:30
Автограф-сесія та казки: у ДніпроОДА пройшла творча зустріч з письменником Олегом Гаврішем

У Дніпропетровській ОДА – чергова творча зустріч. Цього разу представив свою книгу та поспілкувався з читачами письменник Олег Гавріш. Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

«Продовжуємо знайомити мешканців області з українськими авторами та книжковими новинками. Влаштовуємо в облдержадміністрації творчі зустрічі з цікавими людьми», – сказала Ольга Горб.

Олег Гавріш – український письменник-казкар. У ДніпроОДА він презентував книгу «Казки баби Гавришихи».

«Це моя перша книга. Писав її для дорослих, але вона виявилась «поза віком». Цікава і дітям, і молоді. У ній – і відьми, і чаклуни, і потойбічні істоти. А ще – креативні ілюстрації-іллюзії. Їх створила художниця з Дніпропетровщини», – розповів Олег Гавріш.

У книзі – 8 казок. «Українське фолк-фентезі» – так каже про збірку автор. У ній намагався зберегти дитячі спогади про сільський побут і традиції. А ще – «живу» українську мову.

«Баба Гавришиха – справді моя бабуся, мешкала на Донеччині. Нас 8 онуків привозили до неї у гості. А щоб вночі ми не розбіглися селом, вона намагалась нас лякати казками про відьом. Попрацював з українським фольклором і народилась така книга», – додав Олег Гавріш.

«Казки баби Гавришихи» здобули кілька літературних премій. Письменник каже – незабаром побачить світ друга частина.

«Працюю в обласній дитячій бібліотеці. Тому цікаво було прийти на зустріч з письменником. Книга супер! Вона навіює спогади з дитинства, які гріють душу. Усе, що стосується давнини, для мене рідне та близьке», – поділилася дніпрянка Тетяна Федус.

Автор поспілкувався з читачами та підписав кожному примірник – на згадку про зустріч.

«Випадково побачила у соцмережі анонс про творчий вечір. І вирішила піти. Вперше на подібному заході. Чудово, що у Дніпрі проводять такі цікаві зустрічі», –  сказала дніпрянка Ольга Онищенко.

Наступна творча зустріч – 28 жовтня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...