App Store Google Play

В аеропорту Дніпра стартувало будівництво нової злітно-посадкової смуги

21 Жовтня 21:30
В аеропорту Дніпра стартувало будівництво нової злітно-посадкової смуги

В аеропорту Дніпра стартували роботи зі зведення злітно-посадкової смуги, перону та руліжних доріжок. Їх облаштовує міжнародна компанія Onur Construction International. Після завершення робіт летовище зможе приймати найбільші літаки, а  пасажиропотік зросте до кількох мільйонів на рік. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

«Будівництво нової злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпра – історична подія. Важливий проєкт для Дніпропетровської області та для України в цілому. Адже сучасне летовище – не лише можливість подорожувати з комфортом. Це  залучення інвестицій, розвиток економіки,  інфраструктури, туризму»,– сказав Володимир Орлов.

Злітно-посадкову смугу будує міжнародна компанія Onur Construction International.

«Зараз вперше за 30 років в Україні не тільки ремонтують дороги, які «зшивають» країну. А й оновлюють летовища,– зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. – У Дніпрі буде сучасний та потужний міжнародний аеропорт. Звідси можна буде полетіти у будь-яку країну світу».

Нова смуга буде довжиною 3200 м та завширшки 45 м. На ньому встановлять новітнє світлосигнальне та радіотехнічне обладнання. Воно дозволить садити літаки навіть у туман.

Зроблять і новітню систему енергоживлення, потужне водовідведення та сучасні очисні споруди.

«Нині – підготовчі роботи до будівництва перону перед терміналом. Знімаємо непридатний грунт. На майданчику працює майже 40 одиниць техніки та майже сотня фахівців. З часом нарощуватимемо потужності», – розповів керівник проєкту будівництва аеродрому від компанії Onur Construction International Джандан Тюмер.

Паралельно приватний інвестор - компанія DCH працює над зведенням нового терміналу.

«Буде три будівлі – пасажирський термінал, VIP-термінал та адміністративно-побутовий комплекс», – сказав представник DCH Павло Прусак. 

Після завершення будівництва зміниться категорія летовища. Там зможуть приймати навіть найбільші літаки. Зокрема – Boeing 777 та Airbus A330.

Щороку летовище нарощуватиме пасажиропотік. Спершу його планують збільшити в 2,5 рази – до понад 1 млн пасажирів на рік.  Максимально прогнозують до 4 млн людей.

Компанія Onur Construction International збудувала злітно-посадкову смугу аеропорту Запоріжжя та термінал D і перон аеропорту «Бориспіль».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...