App Store Google Play

У громаді Дніпропетровської області стартує унікальна програма розвитку підприємництва

20 Жовтня 21:30
У громаді Дніпропетровської області стартує унікальна програма розвитку підприємництва

Зеленодольська громада - це громада ініціативних людей. Їх об'єднала спільна мета - розвиток спроможності території, забезпечення добробуту мешканців. Крок за кроком представники громади йдуть до своєї мети. Одним із таких кроків для них стала перемога у конкурсі від U-LEAD. Завдяки чому на території громади Агенція місцевого економічного розвитку Зеленодольська та Зеленодольська міська рада будуть реалізовувати проєкт "Розвиток підприємництва у Зеленодольській громаді".

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Регіонального офісу "U-LEAD з Європою" у Дніпропетровській області.

"У 2021 році Програма “U-LEAD з Європою” запропонувала громадам України надзвичайно цікаві розвиткові ініціативи, серед яких навчальна програма «Кроки для керівників». Після проходження онлайн-навчання голови громад разом із своїми командами змагалися у конкурсі проєктів на тему «Громада, дружня до бізнесу», і дві громади Дніпропетровщини - Зеленодольська і Софіївська — стали найкращими у цьому конкурсі, увійшовши до списку дванадцятьох його переможців", - розповіла керівниця Регіонального офісу "U-LEAD з Європою" у Дніпропетровській області Олена Тертишна.

Впродовж двох днів 15 та 16 жовтня представники Регіонального офісу "U-LEAD з Європою" у Дніпропетровській області разом та Агенції місцевого економічного розвитку Зеленодольська провели онлайн-презентацію можливостей та етапів проекту мешканцям Зеленодольська, села Мала Костромка та села Велика Костромка, а також обговорили реальний стан розвитку бізнесу в громаді. 

"Зеленодольська громада має великий потенціал. Найбільший ресурс громади – це її жителі. Тож об’єднавшись у напрямі формування  сприятливого середовища для розвитку бізнесу, місцева рада та громадськість зосередили  зусилля у сфері розвитку підприємництва", - зазначила Олена Тертишна. 

У громаді до 29 жовтня триває прийом заявок від учасників навчання, яке є безкоштовним, та складається з восьми напрямків. Учасники дізнаються що таке бізнес-моделювання, навчаться визначати цільову аудиторію, аналізувати та розробляти стратегію ринку, планувати фінанси, користуватися інструментами комунікацій та утримувати лідерські позиції. Окремою темою навчання будуть - розробка бізнес-плану та ведення бізнесу в інтернеті.

 "До участі у навчанні запрошуємо як місцевих підприємців, так і тих, хто має бізнес-ідею або хобі і планує розвиватися далі. Для підприємців-початківців передбачені консультації щодо реєстрації ФОП та ведення первинної документації. Заняття будуть проходити онлайн і у вихідні дні впродовж листопада-грудня. За результатами навчання учасники отримають сертифікати, а також бонусні подарунки", - розповіла директорка Агенції місцевого економічного розвитку Зеленодольська Юлія Стадник. 

Для участі у навчальній програмі необхідно зареєструватися до 29 жовтня за посиланням https://cutt.ly/XRkjx2k.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...