App Store Google Play

На перехресті вулиць Надії Алексеєнко та Володимира Антоновича облаштовують регульований пішохідний перехід

20 Жовтня 11:00
На перехресті вулиць Надії Алексеєнко та Володимира Антоновича облаштовують регульований пішохідний перехід

У Дніпрі на перехресті вулиць Надії Алексеєнко та Володимира Антоновича облаштовують сучасний пішохідний перехід. На ділянці з’явилась пішохідна розмітка та світлофори. Зараз роботи на завершальній стадії. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

 «На місці нерегульованого пішохідного переходу ми збудували світлофорний об’єкт. Встановлені чотири оцинковані опори, світлодіодні світлофори та дорожні знаки. Облаштовано освітлення пішохідного переходу. Зараз проводяться пусконалагоджувальні роботи, буквально за тиждень світлофор почне працювати», – сказав директор КП «Транспортна інфраструктура міста» Дмитро Герасимов.

Світлофорний об’єкт на перехресті вулиць Надії Алексеєнко та Володимира Антоновича вирішили встановити тому, що на ділянці регулярно трапляються аварії. Додатково зменшити швидкість руху автомобілів можуть завищені пішохідні переходи.

«Це перший завищений пішохідний перехід у місті. Ця ділянка аварійно небезпечна, тут щотижня трапляються ДТП. Завищений пішохідний перехід дозволить зменшити швидкість руху транспорту та привернути увагу пішоходів», – зазначив провідний інженер КП «Транспортна інфраструктура міста» Микола Шевченко.

Пані Наталія мешкає в будинку по вулиці Володимира Антоновича, каже – на перехресті постійно трапляються аварії. Жінка сподівається, що після завершення робіт рух там стане безпечнішим як для водіїв, так і для пішоходів: «Хочу сказати велике спасибі за це прекрасне перехрестя. Ми звертались, що тут часто трапляються аварії. Дякуємо, що нас почули».

Цьогоріч КП «Транспортна інфраструктура міста» облаштувало шість світлофорних об’єктів. Ще два планують до кінця року – на перехресті вулиць Гуртової та Моторної, а також на вулиці Олександра Гальченка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...