App Store Google Play

Міні-футбольне поле, ігровий майданчик, тренажери: у Покровському ліцеї оновлюють стадіон

20 Жовтня 18:30
Міні-футбольне поле, ігровий майданчик, тренажери: у Покровському ліцеї оновлюють стадіон

На території Покровського ліцею в Синельниківському районі облаштовують сучасне спортивне «містечко». Із міні-футбольним полем зі штучним газоном. Ігровим майданчиком – із безпечним гумовим покриттям. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Створюємо сучасні умови для занять фізкультурою та спортом у різних куточках регіону. Працюємо і в Покровському. Там оновлюємо стадіон місцевого ліцею», – зазначив Валентин Резніченко.

Покровський ліцей побудували у 1978-му. Поряд з будівлею був і стадіон. А саме – ґрунт і трава. Учні згадують, як ганяли м’яча просто пилюкою.

«Вдячні за такий чудовий подарунок нашим дітям. Уроки фізкультури проходитимуть на сучасному стадіоні. Це великий шанс для розвитку спорту в громаді», – підкреслила голова Покровської громади Світлана Спажева.

На стадіоні підрядники вже уклали штучний газон майбутнього міні-футбольного поля. Залишилося засипати його кварцовим піском та гумовою крихтою.

«Матимемо новеньке футбольне поле, із крутими справжніми воротами. Мрію якомога швидше пограти там із хлоп’яками. Думаю, нам буде зручно. Більше не заважатимуть камінці, і м’яч не буде в пилюці», – поділився учень 3-го класу Дмитро Пилипенко.

Поряд із полем будівельники облаштовують майданчик для гри у баскетбол і волейбол. Нині там готують основу під асфальт.

«Зверху нанесемо гумове покриття. Воно – нетравматичне і зручне для ігрових видів спорту. Буде і розмітка», – сказав інженер проєкту Сергій Богдан.

На стадіоні установлять і тренажери. А ще – бруси, перекладини, лави.

«Раніше займалися фізкультурою просто на траві. А тепер нам таку красу побудують! Швидше б відкрили вже стадіон. Кортить побігати там», – поділилася учениця 3-го класу Маша Засекіна.

Вчителька фізкультури Тетяна Пристромко каже, із новим стадіоном зміниться і формат уроків.

«Зазвичай левову долю часу відводимо на легку атлетику. Тепер можна буде грати у футбол, баскетбол, волейбол. Це дітям більше до вподоби», – розповіла Тетяна Пристромко.

У планах – облаштувати біля іншого навчального корпусу майданчики для ігор і розваг найменших учнів. Установити гірки й гойдалки. Зробити і смугу перешкод – для проведення уроків допризовної підготовки юнаків.

У Покровському ліцеї – понад 750 учнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...