App Store Google Play

В області ремонтують понад 18 км траси Дніпро-Обухівка

19 Жовтня 15:30
В області ремонтують понад 18 км траси Дніпро-Обухівка

На трасі Дніпро-Обухівка – розпал ремонтних робіт. Оновлюють 18,4 км автошляху. Завершують фрезерування старого покриття та вже почали укладати вирівнюючий шар нового. А ще приводять до ладу узбіччя. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«У дорожній інфраструктурі Дніпропетровщини відбуваються зміни. Тривають ремонти доріг у різних куточках області. І на місцевих автошляхах, і трасах національного значення», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Траса Дніпро-Обухівка проходить по території Дніпровського району. Вона з’єднується з державною магістраллю Н-31 Дніпро-Решетилівка. Дорогою на Київ, яку будують «з нуля».

«Це вже дев’ята дорога територіального значення, яку ремонтуємо цьогоріч завдяки програмі «Велике будівництво». Такі траси сполучають райони та міста області. Можуть з’єднувати міжнародні, національні та регіональні магістралі», – розповів начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

На об’єкті майже завершили знімати старий дорожній одяг. Нині вже почали укладати вирівнюючий шар асфальту.  

Покриття оновлять на проїжджій частині, приляганнях і з'їздах, додав Олександр Коломійцев. Далі нанесуть розмітку холодним пластиком і замінять дорожні знаки.

Загалом на балансі Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області – понад 1,6 тис км автошляхів територіального значення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...