App Store Google Play

У Софіївці осучаснюють стадіон місцевої спортшколи

18 Жовтня 17:00
У Софіївці осучаснюють стадіон місцевої спортшколи

На Дніпропетровщині приводять до ладу старі спортивні арени. Велика реконструкція – і в Софіївці. Там оновлюють стадіон дитячо-юнацької спортивної школи. Облаштовують сучасне футбольне поле, бігові доріжки та майданчик для баскетболу. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Оновлюємо великі та малі стадіони у містах і селах. Робимо спорт доступним для більшої кількості людей. Триває реконструкція і в Софіївці», – розповів Валентин Резніченко.

Софіївському стадіону – понад 60 років. Реконструкція там – вперше. 

«На оновлений стадіон чекає вся громада. Особливо наша футбольна команда «Колос», яка посідає перші сходинки в турнірній таблиці області», – сказав голова Софіївської громади Петро Сегедій. 

Футбольне поле буде зі штучним газоном. Підрядники саме готують під нього основу.

«Нині доводиться тренуватися на задньому подвір’ї школи. Але там тверде покриття. Мені як воротарю падати боляче, можна здерти шкіру. Мрію про новий стадіон. Зі штучною травою набагато зручніше буде, бо вона м’яка», – поділився 13-річний Влад Черниш.

Навколо футбольного поля облаштовують бігові доріжки. Поряд – майданчик для баскетболу.

«На часі – бетонні роботи. Готуємо доріжки і майданчик під наливне гумове покриття. Воно буде м’яким і нетравматичним», – розповів начальник ділянки Ігор Кравченко.  

На оновленому стадіоні встановлять криті трибуни для 360 глядачів. Перший ряд буде зручним для людей з інвалідністю.

«Дуже чекаємо на відкриття сучасного стадіону. Маємо тренерів із баскетболу та волейболу. Тож зможемо відкрити нові секції», – сказав директор Софіївської ДЮСШ Олег Заскока.

Поруч зі стадіоном облаштують парковку для авто. Тротуарною плиткою викладуть доріжки.

«Раніше займався важкою атлетикою. Минулого року виграв чемпіонат України серед дітей до 13 років. Зараз займаюся футболом – він мені більше подобається. Вже кортить поганяти м’яча на новому полі. Будемо ще більше тренуватися, аби прославити рідну Софіївку», – поділився 12-річний Денис Вербинець. 

У Софіївській ДЮСШ – майже 150 вихованців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...