App Store Google Play

Біля ДніпроОДА пройшла хода за свободу, присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьм

17 Жовтня 16:00
Біля ДніпроОДА пройшла хода за свободу, присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьм

Дніпропетровщина долучилася до глобальної щорічної акції Walk for Freedom. Вона присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми. Мешканці пройшли мирною мовчазною ходою. Мета – нагадати про проблему рабства у сучасному світі. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.
 
«Тисячі чоловіків, жінок і дітей потерпають від різних видів експлуатації. Дітей, зокрема, примушують до жебракування. Маємо викорінювати це, – зазначила начальниця відділу департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Катерина Макаренко. – І ще раз хочеться наголосити, щоб люди були обачними. Не йшли на роботу до сумнівних роботодавців. Не боялися повідомляти про злочини».
 
На акцію зібралися студентська молодь, громадські організації, представники громад області. Учасники пройшлися колоною з промовистими плакатами та парасольками.
 
Попутно роздавали інформаційні листівки. Там, зокрема, інструкція, як відрізнити постраждалого від сучасного рабства. А ще телефони, за якими можна звертатися по допомогу.
 
«Подібні акції проходять більш ніж у 50 країнах світу. Ми сьогодні зібралися, щоб позбутися такого ганебного явища, як торгівля людьми. Звернути увагу на проблему експлуатації. Це позиція молоді», – сказав перший заступник голови правління Молодіжної ради при ДніпроОДА Дмитро Твердохліб.
 
«Ніхто не має права порушувати права, честь та гідність людини. Тому я на цій ході за свободу», – додала секретарка студентської ради Національної металургійної академії Вероніка Шатайло. 
 
Люди, які стали жертвами трудового рабства або усі, хто знає про такі випадки, можуть звертатися на гарячі телефонні лінії: 527 та 0 800 505 521. А ще сміливо телефонувати до поліції за номером «102».
 
«Кожна людина народжується вільною. І суспільство має жорстко реагувати на випадки будь-якої експлуатації», – вважає мешканка Дніпра Олена Параіло.
 
У цьому році на Дніпропетровщині визволили з трудового рабства 20 громадян. Потерпілим нині допомагають відновлювати документи. Згодом вони зможуть отримати статус постраждалих від торгівлі людьми.

За роки незалежності жертвами експлуатації стали 260 тис українців.

Україна стала першою державою у Європі, 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...