App Store Google Play

На Дніпропетровщині зводять ще один затишний будинок для дітей-сиріт

13 Жовтня 21:30
На Дніпропетровщині зводять ще один затишний будинок для дітей-сиріт

На Дніпропетровщині зводять «з нуля» ще один малий груповий будинок. Він – для дітей-сиріт Криворізького району. Будівництво триває у Вакуловому. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Втілюємо нові стандарти у вихованні сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. У різних куточках області зводимо малі групові будинки. Обстановка в оселях максимально наближена до домашньої. Аби малечі було комфортно і затишно», – зазначив Валентин Резніченко.

У Вакуловому малий груповий будинок зводять неподалік від школи, поряд із новою амбулаторією. 

Нині підрядники облаштовують фундамент. Котлован готуються заливати бетоном.

«Це буде цегляна одноповерхівка. З утепленими покрівлею і фасадом. Пофарбуємо будинок у два кольори. Облаштуємо терасу. Влітку там можна буде снідати, обідати або просто перепочити», – сказав майстер ділянки Іван Ткач.

Всередині облаштують 5 спалень. Кожна – на двох дітей. Ігрову, вітальню, їдальню та кухню об’єднають у велику кімнату-студію.

«У закладі діти матимуть найкращі умови для виховання та розвитку. З ними цілодобово перебуватимуть педагоги. Вони працюватимуть позмінно», – розповіла начальниця служби у справах дітей Вакулівської громади Олена Степура.

У майбутньому будинку зможуть оселитися 10 дітей від 3 до 18 років. Вони відвідуватимуть звичайні дитсадок і школу.

«Така домівка дуже потрібна діткам, у яких немає сім’ї. Тут вони знайдуть нову родину. Зможуть приводити до себе друзів. У майбутньому їм буде легше адаптуватися в суспільстві», – поділилася багатодітна мати із Вакулового Аліна Круглякова.

Навколо будинку облаштують затишне подвір’я із клумбами. Буде і дитячий майданчик для активних ігор.

На Дніпропетровщині вже звели «з нуля» 6 малих групових будинків для дітей-сиріт: у Богданівці, Кам’янському, Петриківці, Покрові, Раївці, Солоному.

Нині, окрім Вакулового, триває будівництво у Петрівці Синельниківського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...