App Store Google Play

У Томаківці почали реконструювати шкільний стадіон

12 Жовтня 13:45
У Томаківці почали реконструювати шкільний стадіон

У Томаківці почали реконструювати стадіон опорної школи. Замість порослого поля облаштовують спортивні майданчики з сучасним покриттям. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«У містах та селах Дніпропетровщини розбудовуємо спортивну інфраструктуру. У Божедарівці, Карпівці, Апостоловому, Перещепиному та Петропавлівці оновлюємо пришкільні стадіони. Стартували роботи і у Томаківці», – зазначив Валентин Резніченко. 

Раніше уроки фізкультури учнів Томаківської опорної школи проходили на звичайному трав’яному полі. Підтримувати його у належному стані намагалися власними силами.

«Заклад має поважний вік – майже півстоліття. Стільки ж і пришкільному стадіону, – розповіла заступниця директора Томаківської школи Ірина Зіненко. – Хочеться, щоб уроки фізкультури проходили у сучасних умовах».

«Школярі дуже багато часу проводять у гаджетах. Прагнемо, щоб хоча б на кілька годин на день вони перейшли від телефонів до тренажерів. Гадаю, оновлені майданчики стимулюватимуть до цього», – сказав голова Томаківської селищної громади Іван Калашник.

На шкільному подвір’ї підрядники облаштують ігровий майданчик для волейболу та баскетболу, міні-футбольне поле зі штучною «травою», зону воркауту, бігову доріжку. Та ще одну – для стрибків у довжину.

«Робимо основу під спортивний майданчик. Облаштовуємо дренажну систему футбольного поля та готуємо його під покриття», – розповів представник підрядної організації Євген Яковлєв.

Згодом приведуть до ладу навколишню територію, додав Євген Яковлєв. Зроблять пішохідні доріжки та висадять рослини.

«Зараз наші уроки фізкультури проходять просто на тротуарі. А бігаємо навколо школи. Хочеться, щоб з’явилися нормальні бігові доріжки, футбольне поле з гарним покриттям, майданчики. Щоб зручно було займатися та здавати заліки», – сказала учениця 10 класу Євгенія Іванова. 

У Томаківській опорній школі – понад 550 учнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...