App Store Google Play

Дніпро зустрічає світових зірок класичної музики: у місті стартував "Європейський музичний форум"

12 Жовтня 12:30
Дніпро зустрічає світових зірок класичної музики: у місті стартував "Європейський музичний форум"

11 жовтня у Дніпрі стартував «Європейський музичний форум». Захід проходить у рамках програми «Культурна столиця». Він унікальний тим, що об'єднує концерти та майстер-класи світових зірок класичної музики. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міської ради.

«Цьогоріч музичний форум проходить у новому форматі: більше часу на музику та величезна кількість унікальних майстер-класів. Що є дуже важливим, адже світові зірки класичної музики приїздять сюди, щоб передати свої вміння та напрацювання. Це має відгук у шанувальників музичної культури та робить захід дуже популярним», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Програма «Європейського музичного форуму» передбачає проведення чотирьох великих концертів у концерт-холі Дніпропетровської академії музики ім. М. Глинки. Вони пройдуть 11-12 та 25-26 жовтня. Перший день розпочався з концерту симфонічного оркестру «THE FESTIVAL».

«Програму ми розділили на дві частини. Першу присвятили австрійсько-німецькій музиці, а другу – органу. Для цього ми запросили найвідоміших фахівців саме цих напрямів зі Швейцарії та Франції», – сказав ректор Дніпропетровської академії музики ім. М. Глинки Юрій Новіков.

Окрім концертів, кожен запрошений виконавець проведе майстер-клас. Цьогоріч їх буде 35. Серед них: гра на віолончелі, скрипці, фортепіано та вокал. Два майстер-класи з вокальної майстерності вже встиг провести лауреат міжнародних конкурсів Маркус Нідермайр (Швейцарія, Німеччина). 

«Під час навчання ми працювали над німецькою мовою у виконанні. Усе пройшло дуже добре, я відчував відкритість студентів та бажання пізнати нове. Загалом же цей захід є дуже різнобічним, він дозволяє обмінюватися інформацією і музикантам, і учням, і глядачам. Це безцінне за значенням свято», – зауважив Маркус Нідермайр.

Захоплення висловила і професорка Вищої школи мистецтв у Берні, скрипалька Тіанва Янг (Китайська Народна Республіка/Німеччина): «Подібного роду фестивалі, звичайно, існують у Європі, але цей – особливий. Тут відчувається особлива зацікавленість публіки музикою, і це є дуже цінним. Я рада бути тут і брати участь у цьому святі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...