App Store Google Play

Від Магдалинівки до Преображенки завершують укладати 28 км нового асфальту

8 Жовтня 15:30
Від Магдалинівки до Преображенки завершують укладати 28 км нового асфальту

На Дніпропетровщині оновлюють дорогу Т-04-13. Автошлях поєднує декілька сіл Новомосковського та Дніпровського районів. Нині у роботі – 28-кілометрова ділянка від Магдалинівки до Преображенки. Там завершують укладати вирівнюючий шар асфальту. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Масштабними дорожніми роботами охоплена вся Україна. На Дніпропетровщині будують нові траси та оновлюють існуючі автошляхи. У розпалі – роботи на магістралі територіального значення, що проходить Новомосковським та Дніпровським районами», – зазначив Валентин Резніченко.

«Вже уклали асфальт на перших 16 км магістралі. Це автошлях між Губинихою та Магдалинівкою. Тепер взялися за наступну ділянку», – сказав начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Нині підрядники приводять до ладу наступні 28 км дороги.

«Раніше дорога була повністю «вбита». Їздили узбіччям або просто полем. І машини розбивали. Тепер таких проблем немає, – поділився водій Роман Маслак. – Мені доводиться їздити по всій області. Помітив, що всюди автошляхи приводять до ладу. Роботи масштабні». 

Техніка стартувала від Магдалинівки у напрямку Преображенки. Дорожники вже уклали понад 25 км нового покриття.

«Завершуємо улаштовувати вирівнюючий шар асфальту. Через чотири тижні візьмуть зразки для лабораторних досліджень. Як дадуть «добро», укладемо верхній шар та нанесемо розмітку. Зробимо й узбіччя», – розповів начальник ділянки Сергій Дерев’янко.  

Дорога проходить селами Прядівка і Топчине. Місцеві кажуть, їздити таким автошляхом – саме задоволення.

«У нас справжня траса утворилася. Ми задоволені. Нова дорога чудова! – поділився мешканець Преображенки Сергій Вакуленко. – Щодня доводиться їздити на роботу до Магдалинівки. Раніше це було суцільною проблемою. Тепер – 15 хвилин і на місці».

 Траса Т-04-13 з’єднує села двох районів Дніпропетровської області. Вона простягається від Царичанки до Губинихи.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...