App Store Google Play

«Агентство розвитку Дніпра» обрали керівною компанією індустріального парку «Innovation forpost»

8 Жовтня 20:00
«Агентство розвитку Дніпра» обрали керівною компанією індустріального парку «Innovation forpost»

У Дніпрі в рамках відкритого конкурсу комунальне підприємство «Агентство розвитку Дніпра» обрали керівною компанією Індустріального парку «Innovation forpost», який створено на території колишнього заводу Карла Лібкнехта. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

За словами директора КП «Агентство розвитку Дніпра» Олександра Каплія, територія парку у 49,5 га стала цілком вільною під забудову.

«Будь-який індустріальний парк має цикл розвитку, і керівна компанія – це той інструмент, який дозволяє залучати потенційних інвесторів для будівництва сучасних промислових об’єктів, виробництв. А це – нові робочі місця, наповненість міського бюджету тощо. З отриманням статусу керівної компанії ми відкриті до переговорів з потенційними резидентами, готові укладати відповідні договори», – підкреслив під час пресконференції 8 жовтня Олександр Каплій.

Директор КП «Агентство розвитку Дніпра» також зазначив, що багато країн в усьому світі завдяки мережі індустріальних парків підіймали і розвивали власну економіку: «Тож сподіваємося, що «Innovation forpost» у Дніпрі теж стане успішним проєктом. Наразі перебуваємо на важливому етапі, який вже напряму веде до розбудови інфраструктури парку, а саме – проєктування дорожньо-транспортної та інженерних мереж на території. Є розуміння щодо можливого державного фінансування для побудови інфраструктури».

Директор керівної компанії Індустріального парку «Innovation forpost», заступник директора «Агентство розвитку Дніпра» з індустріального розвитку Олександр Витвицький розповів про важливі зміни, які нещодавно були внесені до Закону України «Про індустріальні парки»: «Вони дають низку преференцій, стимулів, які дозволяють інвесторам зайти в індустріальний парк і вести там господарську діяльність».

Йдеться про такі пільги для підприємців, керівних компаній, як надання коштів на безповоротній основі для облаштування індустріальних парків, забезпечення будівництва об’єктів суміжної інфраструктури (автомобільних шляхів, ліній зв’язку, засобів тепло-, газо-, водо- та електропостачання, інженерних комунікацій тощо). А також повну або часткову компенсацію відсоткової ставки за кредитами (позиками) на облаштування та/або здійснення господарської діяльності у межах індустріальних парків; компенсацію витрат на підключення до інженерно-транспортних мереж; податкове та митне стимулювання.

«Окрім цього, наразі очікується ухвалення ще двох законопроєктів, які передбачають відповідні фіскальні стимули – це звільнення від податку на прибуток резидентів індустріальних парків на 10 років; звільнення від оподаткування ПДВ на ввезене нове устаткування для власного використання; встановлення пільг на податок на нерухомість на території індустріального парку», – додав Олександр Витвицький.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...