App Store Google Play

У Дніпрі розповіли коли почнеться опалювальний сезон та які тарифи

7 Жовтня 21:30
У Дніпрі розповіли коли почнеться опалювальний сезон та які тарифи

У Дніпрі опалювальний сезон розпочнеться, коли середньодобова температура повітря не перевищуватиме 8 градусів тепла протягом трьох днів. Про це під час прямої телефонної лінії 6 жовтня повідомили керівники комунальних теплопостачальних підприємств міста.

За словами директора КП «Теплоенерго» Андрія Клименка, підприємство цілком готове до опалювального сезону. Усі паспорти готовності підписані.

«У рамках відповідної підготовки капітально відремонтовано 30 котлів, улаштовано понад 40 енергоощадних насосів, замінено близько 60 км теплових мереж, відновлена теплова ізоляція на 40 км теплових мереж. Загалом за останні роки величезний обсяг робіт зроблено з модернізації обладнання. Це дозволяє не лише економити до 30 % енергоресурсів, а й подавати якісний теплоносій нашим абонентам», – підкреслив Андрій Клименко.

Директор «Теплоенерго» також нагадав, що завдяки підписаному у Києві меморандуму тарифи для населення цього опалювального сезону не підвищуватимуть: «Президент України Володимир Зеленський, керівництво НАК «Нафтогаз», очільники українських міст, зокрема і міський голова Дніпра Борис Філатов, доклали усіх зусиль для вирішення цього важливого питання. Тож тариф для населення залишається незмінним – 1741,32 грн/Гкал».

А директорка КП «Коменергосервіс» Ольга Конельська зазначила: «По підприємству теж вже цілковита готовність до опалювального сезону. Провели різні заміни, закінчили ревізію запірної арматури, гідравлічні випробування. Тариф для населення – 1427,75 грн/Гкал».

Керівники теплопостачальних підприємств закликали дніпрян розрахуватися з боргами і більше їх не накопичувати. Також запропонували укладати договори на реструктуризацію заборгованості. Наразі дніпряни завинили КП «Теплоенерго» близько 900 млн грн, КП «Коменергосервіс» – майже 88 млн грн.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...