App Store Google Play

У Дніпрі активісти пікетували концерт російської співачки Ірини Круг

7 Жовтня 12:30
У Дніпрі активісти пікетували концерт російської співачки Ірини Круг

У Дніпрі активісти пікетували концерт російської співачки Ірини Круг, яка виступала в окупованому Криму. На акцію протесту під Літнім театром у парку Шевченка, де має бути виступ, зібралося кілька десятків людей з синьо-жовтими та червоно-чорними прапорами. Серед них – учасники бойових дій на Донбасі, волонтери. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Радіо Свобода.

У руках пікетувальники тримали гасла «Росія – ворог!», «Досить сидіти на російській культурі!».

За словами активістів, співачка «розважала окупантів в анексованому Криму» й платить податки в Російській Федерації, з яких фінансується російська армія.

Як зазначив один з активістів Василь Чабанов, учасники акції мають на меті спитати в росіянки: «Чий Крим?». Звернення до українських силовиків нічого не дали, сказав він.

«СБУ на мої запити мені й раніше відповідала, що вони не створюють перелік артистів, яким заборонено в’їжджати в Україну, такий перелік створює Міністерство культури. Мінкультури мені письмово відповіло, що вони такий перелік створюють за інформацією, яку надає СБУ та прикордонна служба. Прикордонники письмово мені відповіли, що нічого не знають. І тому виявляється, що ніхто нічого не знати», – сказав він.

Активісти також закликали людей, які йдуть на концерт, відмовитися від перегляду, попри те, що квитки коштували від 590 до 1590 гривень.

Між активістами й глядачами спалахнула словесна суперечка. Одна з глядачок сказала, що йде «на концерт улюбленої співачки» і «далека від політики». Охоронці поставили турнікет, крізь який пропускають тих, хто хоче слухати концерт. Учасники пікету скандували «Ганьба!», «Зрадники!».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...