App Store Google Play

У Петропавлівці оновлюють стадіон опорного ліцею №2

6 Жовтня 15:30
У Петропавлівці оновлюють стадіон опорного ліцею №2

Поряд із Петропавлівським опорним ліцеєм №2 взялися облаштовувати сучасний стадіон. Працюють будівельники і важка техніка. Готують основу під заплановані спортивні майданчики. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

 «На Дніпропетровщині зводимо сучасні стадіони у селах і селищах. А ще оновлюємо дві великі арени у Кривому Розі. Крім цього, триває модернізація пришкільних спортмайданчиків. У Карпівці, Апостоловому, Перещепиному, Петропавлівці», – зазначив Валентин Резніченко.   

На Петропавлівському стадіоні буде два футбольні поля – велике й мале. З’явиться волейбольно-баскетбольний майданчик, тенісний корт, легкоатлетичні доріжки, смуга перешкод. Усі спортивні зони будуть з професійним штучним покриттям.

Вздовж бігових доріжок розмістять глядацькі трибуни. Територію огородять, встановлять освітлення.

«Стильній відремонтованій школі пасуватиме сучасний стадіон. Нині якраз працюємо над його облаштуванням», – сказав виконроб Володимир Гищак. 

Підрядники на етапі підготовчих робіт. Улаштовують шар дренажу. Працює будівельна техніка – самоскиди, екскаватори, бульдозери.

Щиро тішиться і раз у раз поглядає як проходять роботи вчитель фізкультури ліцею №2 Руслан Глянько. Каже, в школі є гуртки ігрових видів спорту. Зможе заохотити займатися більше дітей.

«Легкоатлетичні доріжки дуже порадують. Нам їх завжди не вистачало. Це наша з колегою мрія. Готуватися до змагань з дітьми доводилося на центральному стадіоні нашого селища. Тепер буде своя сучасна тренувальна база», –  розповів Руслан Глянько.    

Юний футболіст Іван Омельчук каже, мріє побачити на новому спортмайданчику поле з професійним покриттям. Із задоволенням ганятиме м’яча з однокласниками.

«Хочеться, щоб стадіон був великий. Ще обов’язково, щоб там був майданчик для гри у волейбол, баскетбол, футбол», – висловив побажання десятикласник Іван Омельчук. 

«Має вийти круто. Ми в очікуванні. Школа наша дуже спортивна. Виграємо багато змагань. Тому новий майданчик стане у нагоді», – додав учень Петропавлівського ліцею №2 Владислав Кузнєцов. 

В опорному ліцеї навчаються 600 учнів. Усі – мешканці Петропавлівської громади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...