App Store Google Play

У Сурсько-Литовському модернізували столітній корпус школи

5 Жовтня 21:30
У Сурсько-Литовському модернізували столітній корпус школи

У Сурсько-Литовському модернізували найстаріший корпус школи. Облаштували фасад, осучаснили комунікації, оновили класи. Капітальний ремонт – вперше за понад 100 років. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Сучасні та затишні. Прагнемо, аби саме такими були школи на Дніпропетровщині. Щоб діти приходили на навчання з радістю, – зазначив Валентин Резніченко. – Зокрема, до оновленого простору вже ходять учні Сурсько-Литовської школи. Там завершили капремонт».

«У Сурсько-Литовському це єдина школа. Поки йшов ремонт, діти навчалися у дві зміни. Дуже чекали на відкриття оновленого корпусу. Всі задоволені результатом», – сказав заступник Сурсько-Литовського сільського голови Андрій Смірнов. 

За понад столітню історію школа бачила тільки косметичні ремонти, каже директорка навчального закладу Наталія Лапініс.

«Школа дуже потребувала оновлення. Відремонтували стіни, які руйнувалися. Зробили нові системи опалення та освітлення. А ще облаштували санвузли, їх у цьому корпусі не було взагалі. Окремий – для дітей з інвалідністю», – сказала Наталія Лапініс.

Підрядники привели до ладу й класи на першому та другому поверхах корпусу. Кожен – у яскравих кольорах. В оновлених кабінетах вже навчаються діти.

«Усе гарне, багато простору. У класі з’явились нові зручні меблі», – поділилася третьокласниця Лєра Луньова. 

«Коридори стали більш просторі. У класі теж більше місця, ніж було в іншому корпусі. Навчаємось у такій гарній школі», – додала третьокласниця Карина Маляр.

У Сурсько-Литовській школі – 350 учнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...