App Store Google Play

У селі Петрівка зводять «з нуля» малий груповий будинок для дітей-сиріт

4 Жовтня 15:30
У селі Петрівка зводять «з нуля» малий груповий будинок для дітей-сиріт

Будівельний майданчик розгорнули у селі Петрівка Синельниківського району. Там зводять «з нуля» малий груповий будинок для дітей-сиріт. Нині підрядники працюють над фундаментом майбутньої затишної оселі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Створюємо домашній затишок для дітей, що не знають батьківського піклування. Як альтернативу інтернатам будуємо на Дніпропетровщині малі групові будинки. Такі оселі вже є у Солоному, Раївці, Кам’янському, Покрові, Петриківці, Богданівці. Ще одну почали зводити «з нуля» у Петрівці», – зазначив Валентин Резніченко. 

Під будівлю виділили ділянку з мальовничим краєвидом. Поряд школа, дитячий садок, будинок культури. Майбутні вихованці навчатимуться, відвідуватимуть гуртки, спілкуватимуться з однолітками.

«Достойний та яскравий об’єкт будуємо. Облаштуємо стрічковий фундамент і почнемо зводити цегляні стіни. Будівлю спроєктували за сучасними стандартами. Вона буде приваблива ззовні, котеджного типу», – розповів виконроб Михайло Яцечко.

Затишна домівка розрахована на 10 дітей. Її площа буде майже 400 кв. м. Всередині передбачили п’ять спалень. Кожна для двох вихованців. А ще – кімнату вихователя. Ігрова зала, вітальня, кухня та обідня зала будуть спільним відкритим простором. У підвалі розмістять підсобні приміщення.

Навколо малого групового будиночка простягатиметься охайне подвір’я. З ігровим майданчиком, гойдалками, тренажерами.

 «Створювати красиві малі групові будинки – чудова ідея. Поряд завжди будуть вихователі, які піклуватимуться. А крім них психолог, медсестра, кухар», – сказала староста Петрівського старостинського округу Світлана Гарнадко. 

Вона додала, що вже обрали 9 дітей з громади. Їх планують заселити після завершення будівництва. Майбутні вихованці різного віку. Серед них є зовсім маленькі. Вони зараз перебувають у будинку маляти. Є і старші – від 6 до 13 років.

«Опікуватимемося разом дітьми, які посиротіли, або батьки яких не виконують своїх обов’язків. Адже вони наші, з Миколаївської громади», – додала начальниця служби у справах дітей Миколаївської сільради Наталія Клименко. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...