App Store Google Play

Став окрасою Петропавлівської громади: в оновленому ліцеї №2 навчаються 600 учнів

4 Жовтня 21:30
Став окрасою Петропавлівської громади: в оновленому ліцеї №2 навчаються 600 учнів

Яскраво, стильно, затишно. 600 учнів Петропавлівського ліцею №2 тепер здобувають знання в оновленій будівлі. Навчальний корпус модернізували ззовні й всередині. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Будуємо «з нуля» і реконструюємо дитячі садочки, модернізуємо школи. Створюємо якісне освітнє середовище для дітей регіону. Зокрема, й у Петропавлівці. Там оновили опорний ліцей №2», – зазначив очільник області Валентин Резніченко. 

Підрядники підійшли до реконструкції комплексно. Замінили покрівлю, вікна, комунікації, утеплили фасад і дах. Оздобили кабінети, коридори, оновили актову залу. Вперше за 35 років.

«Ліцей став окрасою Петропавлівської громади. Після реконструкції можна сказати розпочав нове життя. З якісним ремонтом, енергозберігаючими вікнами, затишком, різнобарв’ям кольорів», – розповіла директорка Петропавлівського ліцею №2 Ольга Цимбал.

Цього навчального року до шкільної родини прийняли три класи першачків. Та найбільше змінам радіють старші учні. Їм є з чим порівнювати. 

 «Пам’ятаю, якою школа була раніше. Похмурі зелені стіни, дах, який постійно протікав, – згадує десятикласниця Мілана Міцкевич. – Зараз приємно перебувати в оновленій будівлі. Відчуваємо себе європейцями». 

«Атмосфера дуже тепла. Класи надихають та наповнюються нашою енергією. Маємо чудовий стимул гарно навчатися», – поділилася враженнями однокласниця Мілани, Альбіна Варламова.

Класи – осяяні сонцем через великі вікна. Там сучасні меблі та інтерактивне обладнання. Кабінети біології, фізики, хімії оснащені планшетами для учнів.

«У свій час я навчалася у цій школі. Тішить таке кардинальне перетворення. Суцільний захват. У донечки зранку очі сяють – хоче вчитися», – сказала мама учениці 4 класу Альона Пухла.  

В ліцеї є ресурсна кімната, медіатека, лінгафонний кабінет, три комп’ютерні класи, кімната для занять хореографією, кабінет лікувальної фізкультури. Врахували потреби дітей з інвалідністю. Пандуси, тактильна плитка, інклюзивні санвузли.

«Нам краще працюється. Виникає багато креативних ідей. Є натхнення до викладання предметів», – запевнила вчителька історії та громадянської освіти Юлія Варламова. 

Поряд триває реконструкція стадіону Петропавлівського ліцею №2. Для школярів готують мультифункціональний спортивний майданчик.

Теги: ліцей, школа

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...