App Store Google Play

«Теплий» фасад та затишні класи: у Кривому Розі відремонтують школу №89

30 Вересня 17:00
«Теплий» фасад та затишні класи: у Кривому Розі відремонтують школу №89

У Кривому Розі капітально відремонтують школу №89. Утеплять фасад, замінять покрівлю і вікна, осучаснять класи. Про проєкт модернізації навчального закладу розповів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

«Створюємо заклади, в яких хочеться навчатися. Замість сірих та непримітних – яскраві та сучасні. В оновлені класи вже ходять школярі Дніпра, Покрова, Апостолового, Петропавлівки, Сурсько-Литовського, – зазначив Володимир Орлов. – Відремонтуємо і школу №89 у Кривому Розі».

Вчителі школи №89 кажуть – намагалися підтримувати порядок власними силами. Але капітального ремонту не вистачало.

«Буде повністю оновлений фасад, покрівля, внутрішні комунікації. З’являться нові спортивні майданчики. Усе, щоб діти навчалися з комфортом. І вчителям було зручно працювати», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. 

«Дуже приємно, що завдяки програмі «Велике будівництво» діти з Довгинцівського району матимуть комфортні умови для навчання. Такі зміни відбуватимуться і в інших школах», – сказала народна депутатка України Олена Криворучкіна.

За проєктом, на першому поверсі буде медіатека та ресурсна кімната. Зроблять систему відеоспостереження та пожежогасіння.

«Усі кабінети будуть сучасні та комфортні. У класах фізики та хімії до кожної парти підведуть систему водопостачання – щоб діти могли проводити досліди», – розповіла представниця проектної організації Марина Новокрещена.

Приведуть до ладу і територію навколо школи. Зроблять місця для відпочинку учнів молодших, середніх та старших класів. А ще – облаштують футбольне поле, майданчик для гри у баскетбол та волейбол, зону для стрибків у довжину та занять воркаутом.

«Розраховуємо, що усе заплановане здійсниться. І ми будемо навчатися у гарній сучасній школі. Хочеться бачити її яскравою та затишною», – сказала завуч з навчально-виховної роботи Інна Звєгінцева.

У школі №89 навчається понад 450 дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...