App Store Google Play

Нові зони відпочинку у Дніпрі стануть іще одним туристичним магнітом міста

30 Вересня 11:00
Нові зони відпочинку у Дніпрі стануть іще одним туристичним магнітом міста

У Дніпрі продовжують облаштовувати нові зони відпочинку. Так, повним ходом триває реконструкція площі Успенської та скверу ім. Клочка на лівому березі міста, передає Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

За словами заступника міського голови Михайла Лисенка, нова локація стане іще одним туристичним магнітом як для гостей, так і самих дніпрян.

«Ця зона відпочинку облаштовується для людей різних вікових груп. Тут з-поміж іншого буде і дитяча зона, територія для відпочинку, скейтерів. Також будуть спеціальні навіси, які захищатимуть від сонця, лавочки, фонтани, масштабне озеленення. Частина дерев уже висаджена. Окрім того, у цьому місці дещо змінили схему дорожнього руху. З боку ліцею № 100 рух перенесено на протилежний бік. Відтепер пішоходам не потрібно буде перебігати через дорогу і вистрибувати перед автомобілями. Плануємо закінчити реконструкцію площі до кінця року», – розповів під час виїзної пресконференції 29 вересня Михайло Лисенко.

Посадовець також додав, що міська влада і надалі впроваджуватиме концепцію створення у Дніпрі комфортних зон відпочинку.

Головний архітектор міста Дмитро Волик зазначив: «Після реконструкції площа Успенська стане поліфункційною рекреаційною територією, яка з одного боку буде як пішохідний транзит, з іншого – як сквер, зона відпочинку. Пішохідний каркас у подальшому буде пов'язаний з вул. Ливарною, де рекреація продовжиться пішохідним бульваром, який пролягатиме через набережну і до парку ім. Шевченка. Такі великі пішохідні «коридори» дають гарний контакт з міським середовищем. У таких місцях можна не лише перепочити, а й ознайомитися з пейзажами. Словом, формуємо контактне міське середовище, аби Дніпро ставав ще комфортнішим».

Водночас, за словами куратора проєкту, представника підрядної організації Дмитра Шевченка, під час реконструкції цілком замінено усі комунікації: «Наразі виконано бетонні роботи на площі близько 2,5 тис. квадратних метрів, розпочаті роботи з облицювання гранітом, підготовки до формування центральної клумби, тераси, велодоріжки».

Паралельно продовжується і капітальний ремонт іще однієї зони відпочинку – скверу ім. Євгена Клочка, що на перехресті вулиць Калинової та Образцова.

«Цей сквер мав ще пострадянський вигляд. Півтора року тому взяли його на баланс і спільно з ініціативними мешканцями цього району почали реалізовувати проєкт з перевтілення цього скверу на сучасну зону відпочинку. Тобто побажання мешканців були враховані. Зокрема, тут буде і зона з дитячим майданчиком, тренажерами, територія для відпочинку, пішохідні доріжки. Словом, сквер стане сучасним», – наголосив директор департаменту парків та рекреації міської ради Олександр Буйволюк.

За словами представника підрядної організації Максима Загоруйка, ремонтні роботи у згаданому сквері планують закінчити до листопада.

«Замінили тут усі інженерні мережі, зокрема й зовнішнє освітлення. Наразі проводиться укладання плитки, підготовлено все для улаштування газону, який буде з автоматичним поливом. Після цього вже монтуватимемо обладнання для дитмайданчика, лавочки тощо», – додав Максим Загоруйко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...