App Store Google Play

На Дніпропетровщині оновлюють дитячо-юнацьку спортшколу

30 Вересня 21:30
На Дніпропетровщині оновлюють дитячо-юнацьку спортшколу

У Тернівці оновлюють дитячо-юнацьку спортивну школу «Темп». Підрядники ремонтують будівлю та вуличні спортмайданчики. У розпалі – внутрішні та зовнішні роботи, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«В області розвиваємо спортивну інфраструктуру. Нині у розпалі – реконструкція спортшколи «Темп» у Тернівці. Прагнемо, аби мешканці міст та сіл змалечку тренувались у гарних умовах. Та досягали нових висот у спорті», – сказав Валентин Резніченко.

Будівлю спортивної школи «Темп» звели у 1979-му. Востаннє косметичний ремонт робили понад 5 років тому, каже директорка ДЮСШ Наталя Парака.

«Раніше у приміщеннях не було вентиляції, просто відчиняли вікна – тепер нам зроблять новітню систему. Зносилося покриття на майданчиках. Не вистачало роздягалень. Після ремонту їх стане більше,  –  розповіла Наталя Парака. – Школу ремонтують за усіма сучасними стандартами. Буде комфортно і дітям, і тренерам».

«Осучаснимо фасад, відремонтуємо зали спортивних секцій, облаштуємо територію та модернізуємо майданчики для ігрових видів спорту. Нині працюємо і всередині будівлі, і ззовні», – розповів представник підрядної організації Дмитро Чумаченко.

Підрядники вже утеплили цоколь будівлі та завершують ремонтувати покрівлю. Вона буде з системою танення снігу. Далі візьмуться за оздоблення фасаду та укладатимуть тротуарну плитку на подвір’ї.

Осучаснять і вуличний спортмайданчик для волейболу та тенісу. На футбольному міні-полі  укладуть професійне штучне покриття.

У спортивній школі – 380 вихованців від 5 до 18 років. Вони займаються у 6 секціях – з волейболу, гандболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу та боксу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...