App Store Google Play

У Дніпрі провели першу пробну екскурсію зеленою зоною від Історичного музею до Палацу студентів

29 Вересня 15:30
У Дніпрі провели першу пробну екскурсію зеленою зоною від Історичного музею до Палацу студентів

28 вересня у Дніпрі презентували екскурсійний проєкт «Парки Дніпра на туристичній мапі міста». Головною метою його створення є розвиток туристичного потенціалу міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

«Практично у кожному з наших парків є пам’ятка архітектури. Але часто люди навіть не здогадуються про цінність того, повз що вони проходять майже щодня. На жаль, до сьогодні на туристичній мапі Дніпра парків не було. Сподіваюсь, завдяки цьому проєкту та екскурсіям наші зелені зони зможуть набути більшої популярності у дніпрян та гостей міста, а також зможуть обійняти окрему нішу в формуванні туристичного простору Дніпра», – наголосив заступник директора КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради Дмитро Кондратьєв.

Першу екскурсію, організовану в рамках проєкту, назвали «Парки Дніпра від минулого до сьогодення». Маршрут розпочали від Історичного музею — через сквер Івана Старова — повз першу архітектурну споруду, дорожній знак «Катерининська миля» — потім на пішохідну вулицю Яворницького —завершили біля Потьомкінського палацу.

«Наше місто має великий туристичний потенціал. А парки приваблюють особливо. Саме цей маршрут ми обрали для першої екскурсії через те, що звідси, з Соборної гори, починалося наше місто. Загалом екскурсія триває 2,5 години та має трохи більше як 20 цікавих точок, де зупинятимемось. Сподіваюся, цей маршрут стане популярним у місті», – зауважила гідеса Ірина Харченко.

Приєднатися до першої пробної екскурсії вирішила дніпрянка Раїса Манько. 

«Я приїхала до Дніпра у 70-х роках, тут навчалася, і пам’ятаю місто ще за тих років. Мені приємно бачити, як місто розвивається та змінюється. Тепер от хочу дізнатися про те, як його створювали. Це цікаво і корисно, розвиває кругозір», — сказала жінка. 

Сюрпризом для відвідувачів стала історична вікторина, яку влаштували у сквері Івана Старова. Її переможці та активні учасники отримали пряники у вигляді хвилі – символу міста.

«Сьогодні в рамках проєкту провели першу безкоштовну екскурсію «Парки Дніпра від минулого до сьогодення». Згодом ми разом із департаментом парків та рекреацій плануємо продовжувати проєкт та запустити ще декілька маршрутів, які промоціюватимуться до туристичних інформаційних центрів в інших містах держави. Такими чином розвиватимемо впізнаваність Дніпра, пропонуватимемо нові маршрути для туристичних центрів та організацій в Україні», – підсумувала начальниця Туристичного інформаційного центру Ольга Стасенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...