App Store Google Play

У Кривому Розі завершують реконструкцію стадіону «Спартак»

28 Вересня 18:30
У Кривому Розі завершують реконструкцію стадіону «Спартак»

Реконструкція криворізького стадіону «Спартак» – на фініші. Футбольне поле, бігові доріжки та воркаут-зона вже з новим професійним покриттям. Підрядники завершують оздоблювати трибуни усередині та облаштовувати територію. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов. 

«Прагнемо залучати якомога більше мешканців Дніпропетровщини до здорового способу життя. Популяризуємо спорт та робимо його доступнішим, – зазначив Володимир Орлов. – У Кривому Розі втілюємо спортивні проєкти. Зокрема, даруємо нове життя стадіону «Спартак».

«Кривий Ріг розвивається. Стадіони будуються. У людей з’являється більше можливостей займатися спортом та бути здоровими», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Масштабне оновлення спортивної арени – вперше за десятки років.

Велике футбольне поле вже застелили рулонним «живим» газоном. На легкоатлетичних доріжках та майданчику для кросфіту  уклали гумове покриття. Встановили електронне табло та потужні прожектори.

«Стадіон майже готовий. Завершуємо внутрішнє оздоблення нової трибуни. Там будуть роздягальні для команд, громадська вбиральня, медпункт, тренерські», – розповів представник підрядної організації Дмитро Чумаченко.

Нині триває демонтаж усередині старої трибуни. Там облаштують роздягальні, зали боксу та легкої атлетики.

«Тут були руїни, бігові доріжки в ямах. Усе потребувало повної реконструкції. Тепер небо і земля. Дуже крутий майданчик. Приємно, що влада звертає увагу на фізичний розвиток молоді», –  поділився тренер з кросфіту Євген Гуржій.

«Спартак» зможе вмістити 7 тис вболівальників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...